Achiziţie publică
21665031
продукты питания
1
Perioada de actualizare
de la 10.08.2026 11:17
până la 14.08.2026 00:00
până la 14.08.2026 00:00
2
Propunerea ofertelor
de la 14.08.2026 00:00
până la 17.08.2026 00:00
până la 17.08.2026 00:00
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Ofertele au fost evaluate
Valoarea estimată fără TVA
24 145 MDL
Perioada clarificărilor:
10 aug 2026, 11:17 - 14 aug 2026, 0:00
Perioada de depunere a ofertelor:
14 aug 2026, 0:00 - 17 aug 2026, 0:00
Începutul licitației:
nu va fi folosită
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
фрукты, овощи и сопутствующие товары
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
7424, МОЛДОВА, Тараклия, с.Мусаиту, Musaitu, str. Pervomaiskaia, 136
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
10 aug 2026, 11:00
Data ultimilor modificări
10 aug 2026, 11:17
Valoarea estimată (fără TVA)
24 145 MDL
Achizitii.md ID
21665031
MTender ID
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
7424, МОЛДОВА, Тараклия, с.Мусаиту, Musaitu, str. Pervomaiskaia, 136
Durata contractului
24 aug 2026 08:00 - 31 dec 2026 08:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 1202.0
Unități de măsură: kг
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
declaraţie de eligibilitate.pdf
declaraţie de eligibilitate.pdf
Documentele la ofertă
-
10.08.26 11:17
anunț de participare valoare mică iv cvart 2026 legume.pdf
anunț de participare valoare mică iv cvart 2026 legume.pdf
Documentele la ofertă
-
10.08.26 11:17
Documentele lotului
Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.
Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:
1) Descalificați participanții ai căror prețuri sunt mai mici decît oferta învingătorului și indicați motivul descalificării.
2) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingator.
3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
DUSA & CO
Preţul ofertei:
24 898,13 MDL
Statut:
Învingător
один участник
20.08.26 08:33
Motivul: один участник
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
declaratie-privind-valabilitatea-ofertei.signed.pdf
declaratie-privind-valabilitatea-ofertei.signed.pdf
ID: 0095785d-ba40-4bba-a5bb-4992a9a56538
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 18:31
Data deschiderii:
17.08.26 00:00
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 19:02
Data deschiderii:
17.08.26 00:00
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 19:02
Data deschiderii:
17.08.26 00:00
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 18:31
Data deschiderii:
17.08.26 00:00
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 19:02
Data deschiderii:
17.08.26 00:00
caise uscate 04.12.25.signed.pdf
caise uscate 04.12.25.signed.pdf
ID: 24f3711e-cbbd-4800-a7ae-72591ebc3400
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 19:02
Data deschiderii:
17.08.26 00:00
raport financiar 2025.signed.pdf
raport financiar 2025.signed.pdf
ID: 3ec1b639-946d-4f68-9e98-030f5e74212e
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 18:31
Data deschiderii:
17.08.26 00:00
pepene verde md 2026.signed.pdf
pepene verde md 2026.signed.pdf
ID: 40607ce6-f096-40be-a681-b2c7f0aab8ae
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 19:02
Data deschiderii:
17.08.26 00:00
castraveti 15.06.26.signed.pdf
castraveti 15.06.26.signed.pdf
ID: 4357ff6a-bc68-43de-8dd5-11eceb8d3ed2
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 19:02
Data deschiderii:
17.08.26 00:00
calcev fisa medicala 2025.signed.pdf
calcev fisa medicala 2025.signed.pdf
ID: 4849588c-66c3-4766-be2e-87a818bd1e21
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 18:31
Data deschiderii:
17.08.26 00:00
certificat cont bancar.signed.pdf
certificat cont bancar.signed.pdf
ID: 5437b1eb-3e15-4436-94a1-fd0cf23f88ff
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 18:31
Data deschiderii:
17.08.26 00:00
cerere-de-participare-1.signed.pdf
cerere-de-participare-1.signed.pdf
ID: 60516d80-fbbe-4dbc-a5d8-5fee52c40bba
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 18:31
Data deschiderii:
17.08.26 00:00
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 19:02
Data deschiderii:
17.08.26 00:00
varza de pechin (2).signed.pdf
varza de pechin (2).signed.pdf
ID: 6a390176-b03e-43f9-9328-435e01a7c732
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 19:02
Data deschiderii:
17.08.26 00:00
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 18:31
Data deschiderii:
17.08.26 00:00
lamie portocale 07.06.26.signed.pdf
lamie portocale 07.06.26.signed.pdf
ID: 73f8a81a-8712-4b00-94c6-6d4014de0602
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 19:02
Data deschiderii:
17.08.26 00:00
mandarin, lamie, grey.signed.pdf
mandarin, lamie, grey.signed.pdf
ID: 7853b16a-4ffd-4329-a7fb-105d72527766
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 19:02
Data deschiderii:
17.08.26 00:00
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 19:02
Data deschiderii:
17.08.26 00:00
telina, pere, avocado.signed.pdf
telina, pere, avocado.signed.pdf
ID: 86b73376-ce43-4e76-9738-cff4ff0d14b1
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 19:02
Data deschiderii:
17.08.26 00:00
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 19:02
Data deschiderii:
17.08.26 00:00
declaratie privind conditiile de livrare.signed.pdf
declaratie privind conditiile de livrare.signed.pdf
ID: 8b047f25-6845-4a94-8c4f-aa47162e6f60
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 18:31
Data deschiderii:
17.08.26 00:00
formular_informativ_despre_ofertant_f3.3.signed.pdf
formular_informativ_despre_ofertant_f3.3.signed.pdf
ID: 8bf5fe88-fcee-4e21-9a2b-3f019bc357cf
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 18:31
Data deschiderii:
17.08.26 00:00
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 19:02
Data deschiderii:
17.08.26 00:00
certificat fisc 19.08.26.signed.pdf
certificat fisc 19.08.26.signed.pdf
ID: 8e8ef730-6a18-427b-bdf5-5bbe48252a2f
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 18:31
Data deschiderii:
17.08.26 00:00
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 19:02
Data deschiderii:
17.08.26 00:00
autorizatie pt transport bwx 549.signed.pdf
autorizatie pt transport bwx 549.signed.pdf
ID: 94e724b4-3356-41d1-b801-1344f9337d03
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 18:31
Data deschiderii:
17.08.26 00:00
verdeata patrunjel.signed.pdf
verdeata patrunjel.signed.pdf
ID: 962a1373-2785-4e22-af21-a28353e23ccf
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 19:02
Data deschiderii:
17.08.26 00:00
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 19:02
Data deschiderii:
17.08.26 00:00
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 19:02
Data deschiderii:
17.08.26 00:00
rosii, bostanei, california.signed.pdf
rosii, bostanei, california.signed.pdf
ID: b335179b-09be-47c3-a82d-9cf94aca9f1e
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 19:02
Data deschiderii:
17.08.26 00:00
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 18:31
Data deschiderii:
17.08.26 00:00
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 18:31
Data deschiderii:
17.08.26 00:00
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 19:02
Data deschiderii:
17.08.26 00:00
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 19:02
Data deschiderii:
17.08.26 00:00
certificat de inregistrarea oficiala pentru siguranta alimentelor.semnat.signed.pdf
certificat de inregistrarea oficiala pentru siguranta alimentelor.semnat.signed.pdf
ID: c125adc5-1894-48e3-8dad-e362300dfbe8
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 18:31
Data deschiderii:
17.08.26 00:00
certificat de instruire medicala.signed.pdf
certificat de instruire medicala.signed.pdf
ID: c61f8581-8793-49bc-a18b-299d3b5e521a
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 18:31
Data deschiderii:
17.08.26 00:00
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 19:02
Data deschiderii:
17.08.26 00:00
piersici, nectarine, caise, kiwi.signed.pdf
piersici, nectarine, caise, kiwi.signed.pdf
ID: d6494dcc-40f8-463b-86b1-f8ee9dc8768c
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 19:02
Data deschiderii:
17.08.26 00:00
certificat de inregistrare.semnat.pdf
certificat de inregistrare.semnat.pdf
ID: dcfa5846-2f2d-4749-983a-16b6731c4290
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 18:31
Data deschiderii:
17.08.26 00:00
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 19:02
Data deschiderii:
17.08.26 00:00
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 19:02
Data deschiderii:
17.08.26 00:00
autorizatie sanitar - veterinar de functionare (depozit).semnat (1).pdf
autorizatie sanitar - veterinar de functionare (depozit).semnat (1).pdf
ID: e2d18fa5-450f-40f1-b17e-97bf93382a88
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 18:31
Data deschiderii:
17.08.26 00:00
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 19:02
Data deschiderii:
17.08.26 00:00
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 19:02
Data deschiderii:
17.08.26 00:00
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 19:02
Data deschiderii:
17.08.26 00:00
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 19:02
Data deschiderii:
17.08.26 00:00
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 19:02
Data deschiderii:
17.08.26 00:00
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK