Statut Achiziţia nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA 164 833 MDL
Perioada clarificărilor: 7 aug 2026, 14:03 - 12 aug 2026, 10:00
Perioada de depunere a ofertelor: 12 aug 2026, 10:00 - 17 aug 2026, 10:00
Începutul licitației: 18 aug 2026, 15:18

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801

Mobilier pentru PAMU Cricova, SAMU Rîșcani, conform Anexelor nr. 1-Schițele mobilierului și nr. 2 -Parametrii mobilierului şi cerinţele tehnice
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2025, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Constantin Varnav nr.16
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Nina Pestereanu
Telefonul de contact
022025907
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
17 aug 2026, 10:00
Valoarea estimată (fără TVA)
164 833 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
1 648 MDL
Achizitii.md ID
21664530
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (bunuri)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
2025, MOLDOVA, mun.Chişinău, or.Cricova, PAMU Cricova
Durata contractului
24 aug 2026 00:00 - 30 dec 2026 23:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Mobilier pentru PAMU Cricova, SAMU Rîșcani CPV: 39100000-3 - Mobilier
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Unitate
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
202608071357_Anexa nr. 1 schitele mobilierului.pdf
Documentele la ofertă
-
7.08.26 14:03
202608071357_DUAE.doc
Documentele la ofertă
-
7.08.26 14:03
202608071357_Documentatia standard.docx
Documentele la ofertă
-
7.08.26 14:03
202608071357_Declaratie.doc
Documentele la ofertă
-
7.08.26 14:03
Anunt de participare.docx
Documentele la ofertă
-
7.08.26 15:11
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări