Achiziţie publică
21664217
Diverse produse alimentare
1
Perioada de actualizare
de la 06.08.2026 18:19
până la 14.08.2026 18:10
până la 14.08.2026 18:10
2
Propunerea ofertelor
de la 14.08.2026 18:10
până la 28.08.2026 18:10
până la 28.08.2026 18:10
3
Licitaţie
de la 01.09.2026 14:00
până la 01.09.2026 14:09
până la 01.09.2026 14:09
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Ofertele au fost evaluate
Valoarea estimată fără TVA
74 490 MDL
Perioada clarificărilor:
6 aug 2026, 18:19 - 14 aug 2026, 18:10
Perioada de depunere a ofertelor:
14 aug 2026, 18:10 - 28 aug 2026, 18:10
Începutul licitației:
1 sept 2026, 14:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Diverse produse alimentare
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
5021, MOLDOVA, Floreşti, or.Ghindeşti (r-l Floreşti), str. Stefan Voda nr. 8
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
2 sept 2026, 12:08
Valoarea estimată (fără TVA)
74 490 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
148,98 MDL
Achizitii.md ID
21664217
MTender ID
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (bunuri)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
5021, MOLDOVA, Floreşti, or.Ghindeşti (r-l Floreşti), str. Stefan Voda nr. 8
Durata contractului
1 sept 2026 18:03 - 31 dec 2026 17:04
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
Комиссия
Prenume
Leonte Tatiana
IDNP/IDNO
MD-IDNO-1012620012409
Funcţia
---
Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.
Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:
1) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingător.
2) Trimiteți în termen de 3 zile la adresa de e-mail AAP bap@tender.gov.md forma scanată a deciziei grupului de lucru.
3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
SRL Nobil Prest
Preţul ofertei:
49 419 MDL
Statut:
Învingător
Cel mai mic pret
02.09.26 17:53
Motivul: Cel mai mic pret
Documentele de calificare
202609021753_anunt de cistigare a licitatiei semII2026.signed.pdf
ID: cf37a030-f1f5-4d21-b7d6-baf9644cd944
Anunț de atribuire
2.09.26 17:53
Documentele depuse cu oferta
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 08:00
Data deschiderii:
1.09.26 16:23
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 08:00
Data deschiderii:
1.09.26 16:23
date generale participant.signed.pdf
date generale participant.signed.pdf
ID: 3e45c89a-0a84-4e55-b00a-eb562cee8a80
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 08:00
Data deschiderii:
1.09.26 16:23
raport financiar anul 2025.signed.pdf
raport financiar anul 2025.signed.pdf
ID: 42db5afc-fcdd-495e-917c-fa63faad6d33
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 08:00
Data deschiderii:
1.09.26 16:23
autorizatii transport auto, octombrie 2028.signed.pdf
autorizatii transport auto, octombrie 2028.signed.pdf
ID: 4a3c9aaa-424b-488f-9498-04cc294b215a
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 08:00
Data deschiderii:
1.09.26 16:23
rechizite bancare nobil.signed.pdf
rechizite bancare nobil.signed.pdf
ID: 51893765-fc5e-4bd7-bd83-9bd799bb2678
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 08:00
Data deschiderii:
1.09.26 16:23
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 08:00
Data deschiderii:
1.09.26 16:23
declaratie privind certif lipsa legume-fructe.signed.pdf
declaratie privind certif lipsa legume-fructe.signed.pdf
ID: 84b1a711-58b1-4a8c-8e36-ba621ac8bd77
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 08:00
Data deschiderii:
1.09.26 16:23
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 08:00
Data deschiderii:
1.09.26 16:23
certificat privind lipsa restantelor - 09.09.2026.signed.pdf
certificat privind lipsa restantelor - 09.09.2026.signed.pdf
ID: aa884e98-1525-4de8-8486-f7230ff1188e
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 08:00
Data deschiderii:
1.09.26 16:23
declaratie corup. de bani nr.145 24.11.20.signed.pdf
declaratie corup. de bani nr.145 24.11.20.signed.pdf
ID: ba469a46-7d01-4df4-97b6-9cd5f00584cc
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 08:00
Data deschiderii:
1.09.26 16:23
anexa nr 7 cerere de participare.signed.pdf
anexa nr 7 cerere de participare.signed.pdf
ID: bb909517-a6d3-4033-b399-6b4d1b308566
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 08:00
Data deschiderii:
1.09.26 16:23
fisa medicala+instruirea igienica.signed.pdf
fisa medicala+instruirea igienica.signed.pdf
ID: c80f4782-910f-45c5-9bdb-e4488ce3b4f4
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 08:00
Data deschiderii:
1.09.26 16:23
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 08:00
Data deschiderii:
1.09.26 16:23
2
Denumirea participantului:
SRL BAGUETTE
Preţul ofertei:
49 419,39 MDL
Statut:
Anulat
Evaluarea documentelor
02.09.26 12:09
Motivul: Evaluarea documentelor
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 13:49
Data deschiderii:
1.09.26 15:51
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 13:49
Data deschiderii:
1.09.26 15:51
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 13:49
Data deschiderii:
1.09.26 15:51
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 13:49
Data deschiderii:
1.09.26 15:51
!-contract laborator.signed.pdf
!-contract laborator.signed.pdf
ID: 5897f114-bf34-4ec7-ad63-1f1e35e89713
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 13:49
Data deschiderii:
1.09.26 15:51
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 13:49
Data deschiderii:
1.09.26 15:51
Documente de depunere
Data încărcării:
20.08.26 13:50
Data deschiderii:
1.09.26 15:51
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 13:49
Data deschiderii:
1.09.26 15:51
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 13:49
Data deschiderii:
1.09.26 15:51
! documente noi 2026.signed.pdf
! documente noi 2026.signed.pdf
ID: d2460a6f-fa65-45d8-807f-8e86ad09ce75
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 13:49
Data deschiderii:
1.09.26 15:51
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 13:49
Data deschiderii:
1.09.26 15:51
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK