Achiziţie publică
21664216
Servicii de proiectare tehnică, producere, construcție, amenajare, transport, montare, instalare, asistență tehnică pentru elaborarea și implementarea traseelor turistice din UTA GAGAUZIA
1
Perioada de actualizare
de la 06.08.2026 17:47
până la 16.08.2026 18:00
până la 16.08.2026 18:00
2
Propunerea ofertelor
de la 16.08.2026 18:00
până la 26.08.2026 11:00
până la 26.08.2026 11:00
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
416 666,66 MDL
Perioada clarificărilor:
6 aug 2026, 17:47 - 16 aug 2026, 18:00
Perioada de depunere a ofertelor:
16 aug 2026, 18:00 - 26 aug 2026, 11:00
Începutul licitației:
nu va fi folosită
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
proiectare tehnică, producere, construcție, amenajare, transport, montare, instalare, asistență tehnică pentru elaborarea și implementarea traseelor turistice
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2005, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Str. Mitropolit Gavriil Bănulescu Bodoni 57/1
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
6 aug 2026, 17:37
Data ultimilor modificări
6 aug 2026, 17:47
Valoarea estimată (fără TVA)
416 666,66 MDL
Achizitii.md ID
21664216
MTender ID
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Cel mai bun raport preț - calitate
Adresa de livrare
MD-2005, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Str. Mitropolit Gavriil Bănulescu Bodoni 57/1
Durata contractului
7 sept 2026 17:45 - 31 dec 2026 17:45
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Unitate
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare raport preț-calitate rute.signed.signed.pdf
anunt de participare raport preț-calitate rute.signed.signed.pdf
Documentele la ofertă
Anunțul de participare
6.08.26 17:47
ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021_25.docx
Documentele la ofertă
Documentația standard
6.08.26 17:47
Documentele lotului
lot nr. 2 caiet_de_sarcini_trasee_turistice_uta_gagauzia.semnat.pdf
Caiet de Sarcini / Termeni de Referință
6.08.26 17:47
Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.
Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:
1) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingător.
2) Trimiteți în termen de 3 zile la adresa de e-mail AAP bap@tender.gov.md forma scanată a deciziei grupului de lucru.
3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
Dariaconstructions
Preţul ofertei:
401 085 MDL
Statut:
În considerare
Motivul: Nu este indicat
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 10:46
Data deschiderii:
26.08.26 11:00
Documente de eligibilitate
Data încărcării:
26.08.26 10:49
Data deschiderii:
26.08.26 11:00
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 10:46
Data deschiderii:
26.08.26 11:00
garantie oferta 3 (beneficiar accept maib) - 2026-08-26t091122.466.signed.pdf
garantie oferta 3 (beneficiar accept maib) - 2026-08-26t091122.466.signed.pdf
ID: 3c75e2cc-62d3-4af9-9789-a799b8278178
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 10:46
Data deschiderii:
26.08.26 11:00
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 10:46
Data deschiderii:
26.08.26 11:00
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 10:46
Data deschiderii:
26.08.26 11:00
anexa nr2.docx
ID: 508904d2-f00d-4001-92ab-1daf7d764149
Documente de eligibilitate
Data încărcării:
26.08.26 10:54
Data deschiderii:
26.08.26 11:00
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 10:56
Data deschiderii:
26.08.26 11:00
Documente de eligibilitate
Data încărcării:
26.08.26 10:52
Data deschiderii:
26.08.26 11:00
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 10:47
Data deschiderii:
26.08.26 11:00
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 10:46
Data deschiderii:
26.08.26 11:00
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK