Achiziţie publică
21664157
Lucrări de reparație a acoperișului la SAMU Dondușeni din. or. Dondușeni, str. Păcii, nr. 5
1
Perioada de actualizare
de la 06.08.2026 16:22
până la 12.08.2026 10:00
până la 12.08.2026 10:00
2
Propunerea ofertelor
de la 12.08.2026 10:00
până la 21.08.2026 12:00
până la 21.08.2026 12:00
3
Licitaţie
24.08.2026 15:00
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
696 900 MDL
Perioada clarificărilor:
6 aug 2026, 16:22 - 12 aug 2026, 10:00
Perioada de depunere a ofertelor:
12 aug 2026, 10:00 - 21 aug 2026, 12:00
Începutul licitației:
24 aug 2026, 15:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Conform Anexei nr. 1 – Caiet de sarcini (Lista cu cantitățile de lucrări)
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2025, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Constantin Varnav nr.16
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
24 aug 2026, 13:23
Valoarea estimată (fără TVA)
696 900 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
6 969 MDL
Achizitii.md ID
21664157
MTender ID
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (lucrări)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
2025, MOLDOVA, Donduşeni, or.Donduşeni (r-l Donduşeni), str. Păcii, nr. 5
Durata contractului
24 aug 2026 16:21 - 31 dec 2026 15:21
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Lucrări de reparație a acoperișului la SAMU Dondușeni din. or. Dondușeni, str. Păcii, nr. 5
CPV: 45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Unitate
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 10 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
202608061618_Model declaratie privind confirmarea identitii beneficiarilor.doc
Documentele la ofertă
-
6.08.26 16:22
Комиссия
Prenume
Pestereanu Nina
IDNP/IDNO
MD-IDNO-1015600032824
Funcţia
---
Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.
Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:
1) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingător.
2) Trimiteți în termen de 3 zile la adresa de e-mail AAP bap@tender.gov.md forma scanată a deciziei grupului de lucru.
3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
SC LUXGAZ SRL
Preţul ofertei:
681 038,82 MDL
Statut:
În considerare
Motivul: Nu este indicat
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 08:45
Data deschiderii:
24.08.26 13:23
luxgaz gar ml1463631-26-80.signed.signed.pdf
luxgaz gar ml1463631-26-80.signed.signed.pdf
ID: 9aa38c14-bf0f-4188-b8cd-d39c62b43a77
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 08:45
Data deschiderii:
24.08.26 13:23
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK