Achiziţie publică
21664119
Plăci informative, autocolante.
1
Perioada de actualizare
de la 06.08.2026 15:39
până la 10.08.2026 16:00
până la 10.08.2026 16:00
2
Propunerea ofertelor
de la 10.08.2026 16:00
până la 14.08.2026 16:00
până la 14.08.2026 16:00
3
Licitaţie
de la 17.08.2026 15:00
până la 17.08.2026 15:18
până la 17.08.2026 15:18
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Ofertele au fost evaluate
Valoarea estimată fără TVA
231 500 MDL
Perioada clarificărilor:
6 aug 2026, 15:39 - 10 aug 2026, 16:00
Perioada de depunere a ofertelor:
10 aug 2026, 16:00 - 14 aug 2026, 16:00
Începutul licitației:
17 aug 2026, 15:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Plăci informative, autocolante.
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2001, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Stefan cel Mare si Sfint bd. nr.124
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
17 aug 2026, 15:55
Valoarea estimată (fără TVA)
231 500 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
2 315 MDL
Achizitii.md ID
21664119
MTender ID
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
2001, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Stefan cel Mare si Sfint bd. nr.124
Durata contractului
17 aug 2026 15:38 - 31 dec 2026 14:38
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 450.0
Unități de măsură: Bucata
2)
Denumirea
Cantitatea: 150.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 10 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
202608061535_Macheta 50x70 ONDRL - pe albastru.jpg
Clarificări pentru participanți
Macheta
6.08.26 15:39
202608061534_ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021 (3).docx
Documentele la ofertă
Documentația standard
6.08.26 15:39
202608061534_Anunț de participare_simplificat_plăci informative_autocolante.semnat.pdf
Documentele la ofertă
Anunț de participare
6.08.26 15:39
202608061536_Macheta autocolant -1200x2500.pdf
Clarificări pentru participanți
Macheta
6.08.26 15:39
Комиссия
Prenume
Elena Gudumac
IDNP/IDNO
MD-IDNO-1008601001382
Funcţia
---
Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.
Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:
1) Descalificați participanții ai căror prețuri sunt mai mici decît oferta învingătorului și indicați motivul descalificării.
2) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingator.
3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
Ecowoodbag SRL
Preţul ofertei:
168 500 MDL
Statut:
Învingător
Corespunde cerințelor de calificare și selecție.
21.08.26 08:47
Motivul: Corespunde cerințelor de calificare și selecție.
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
declaration-27852115.signed.pdf
declaration-27852115.signed.pdf
ID: 1538778b-8b2d-4996-bd95-7a6ecdb88f70
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 14:37
Data deschiderii:
17.08.26 15:19
informatie generala (1).signed.pdf
informatie generala (1).signed.pdf
ID: 4bf1ab44-3155-4303-9e0a-077550487ac4
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 14:37
Data deschiderii:
17.08.26 15:19
certificat de atribuirea contului bancar.signed.pdf
certificat de atribuirea contului bancar.signed.pdf
ID: 4e582e60-b36c-41de-bde7-dd11c2547cf6
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 14:37
Data deschiderii:
17.08.26 15:19
declaration-20959627.signed.pdf
declaration-20959627.signed.pdf
ID: 52ecd085-a288-453b-a9fb-8c15248838d1
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 14:37
Data deschiderii:
17.08.26 15:19
declaration-23986544.signed.pdf
declaration-23986544.signed.pdf
ID: 76a57fdf-de29-41c6-95b9-ad24b4434fe3
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 14:37
Data deschiderii:
17.08.26 15:19
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 14:37
Data deschiderii:
17.08.26 15:54
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 14:37
Data deschiderii:
17.08.26 15:54
valabilitatea ofertei_8.signed.pdf
valabilitatea ofertei_8.signed.pdf
ID: 5522a267-593d-48e2-af3c-a3829170e791
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 14:37
Data deschiderii:
17.08.26 15:54
cerere de participare_9.signed.pdf
cerere de participare_9.signed.pdf
ID: 660d2341-c512-454a-8b7d-c16fe23e57fb
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 14:37
Data deschiderii:
17.08.26 15:54
specificatii de pret_8.signed.pdf
specificatii de pret_8.signed.pdf
ID: 6d4e79c7-b6d0-4da4-a381-a9a527fa7f4c
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 14:37
Data deschiderii:
17.08.26 15:54
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 14:37
Data deschiderii:
17.08.26 15:54
certificat privind lipsa restantelor - ecowoodbag 13_1.08.2026.signed.pdf
certificat privind lipsa restantelor - ecowoodbag 13_1.08.2026.signed.pdf
ID: e4ff37b6-4740-4531-8cf1-47d41a8b7c3e
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 14:37
Data deschiderii:
17.08.26 15:54
specificatia tehnica_2_1.signed.pdf
specificatia tehnica_2_1.signed.pdf
ID: ec7460c3-d77f-4233-9e92-9a6ba642528c
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 14:37
Data deschiderii:
17.08.26 15:54
2
Denumirea participantului:
Artpoligraf
Preţul ofertei:
169 000 MDL
Statut:
Anulat
Evaluarea ofertei
17.08.26 15:55
Motivul: Evaluarea ofertei
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
raportfinanciar2023signed.pdf
ID: 0c6a5c0b-6045-4bc0-a87d-56ef9f49dbf1
Documente de depunere
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
17.08.26 15:19
certificatconfirmacontvictoriabank2025_17signed.pdf
ID: 0efa591a-aced-4165-805e-c554fd9cd7e4
Documente de depunere
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
17.08.26 15:19
anexa14signed.pdf
ID: 20986fcd-8d7b-4415-a51a-0b9be8f5d9d8
Documente de depunere
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
17.08.26 15:19
certificatprivindlipsarestantelor-1011136signed.pdf
ID: 33c41222-e7d7-458c-a0d3-ba3582f0c68c
Documente de depunere
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
17.08.26 15:19
artpoligrafdeclaratiecifradeafaceripeultimii3anisigned.pdf
ID: 3c0144a4-e30d-4ef9-a09f-8523d7bd8da0
Documente de depunere
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
17.08.26 15:19
raportfinanciar2024signed.pdf
ID: 6238fe57-71b3-4fbf-ade5-0807247e0db5
Documente de depunere
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
17.08.26 15:19
anexa8_11signed.pdf
ID: 62d86ad7-2113-4d57-87c1-d14c37bd328a
Documente de depunere
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
17.08.26 15:19
datedespreparticipantartpoligrafsrl_9signed.pdf
ID: 7f1eba18-d4d3-4b5f-b4fb-cb577958cc60
Documente de depunere
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
17.08.26 15:19
raportfinanciar2025signed.pdf
ID: 83a20e0f-41da-41ce-8cb6-192ae038ba16
Documente de depunere
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
17.08.26 15:19
anexa7_13signed.pdf
ID: 9b59773b-57be-4081-a179-08abee885a84
Documente de depunere
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
17.08.26 15:19
certificatartpoligraf_25signed.pdf
ID: c68b16fd-1282-4584-b939-e86f811f3f1d
Documente de depunere
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
17.08.26 15:19
anexa12_2signed.pdf
ID: d61cc8e4-db31-40e8-88a7-df97e4fff6bb
Documente de depunere
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
17.08.26 15:19
anexa22_13signed.pdf
ID: af6f426a-c6ed-4bee-8b86-652fc275fc2a
x_technicalDocuments
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
17.08.26 15:54
anexa23_16signed.pdf
ID: b162e193-186d-494f-a55f-ba91dca52080
Propunere financiară
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
17.08.26 15:54
3
Denumirea participantului:
S.C. "MILISER" S.R.L
Preţul ofertei:
214 350 MDL
Statut:
Anulat
Evaluarea ofertei
17.08.26 15:55
Motivul: Evaluarea ofertei
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
202608121734_Anexa 14.semnat.pdf
ID: 0f80cd82-62e2-4149-8205-a6b7a3ea5651
Documente de depunere
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
17.08.26 15:19
202608121734_Anexa 7.semnat.pdf
ID: 1bedede4-9a9d-442c-9050-76a382b9bdb4
Documente de depunere
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
17.08.26 15:19
202608121735_certificat inregistrare Miliser.semnat.pdf
ID: 24d98b9a-9e2f-4e4b-8b27-2b55da847612
Documente de depunere
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
17.08.26 15:19
202608121734_Anexa 22.semnat.pdf
ID: 33359e2b-b083-43bb-8d8b-75ae65076b19
Documente de depunere
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
17.08.26 15:19
202608121735_Certificat privind lipsa restantelor - 1238624.pdf
ID: 34008279-ba5a-4679-92fe-9d2548c8a3f5
Documente de depunere
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
17.08.26 15:19
202608121735_Miliser Starea Financiara 2025.semnat.pdf
ID: 494af841-09eb-4d48-ba26-a0da74b46417
Documente de depunere
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
17.08.26 15:19
202608121734_Anexa 12.semnat.pdf
ID: 561b7f64-da46-4d29-bd95-735a4d8143e0
Documente de depunere
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
17.08.26 15:19
202608121734_Anexa 23.semnat.pdf
ID: 586b44b6-4dc6-4a7b-b149-c1d636d69e20
Documente de depunere
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
17.08.26 15:19
202608121734_Certificat cont bancar Miliser Eximbank.semnat.pdf.pdf
ID: 69d4525a-1a10-418b-bb7f-f128d51edb9f
Documente de depunere
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
17.08.26 15:19
202608121735_Informatii generale Miliser.semnat.pdf
ID: 98b00072-c256-4bd5-a7f2-fa474c22265a
Documente de depunere
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
17.08.26 15:19
202608121735_Miliser Starea Financiara 2024.semnat.pdf
ID: 9a5d5ee8-4771-4ede-af62-025ff1416e92
Documente de depunere
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
17.08.26 15:19
202608121735_Extras din Registrul de stat al persoanelor juridice.semnat.pdf
ID: 9f891677-17da-457a-8fad-38a74b5d71c9
Documente de depunere
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
17.08.26 15:19
202608121734_Anexa 8.semnat.pdf
ID: a798bf0d-07f1-4b96-aeeb-b887baa51f7d
Documente de depunere
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
17.08.26 15:19
202608121735_Miliser Starea Financiara 2023.semnat.pdf
ID: fc8372a7-ea6c-44af-9adc-4f18b64c16fb
Documente de depunere
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
17.08.26 15:19
4
Denumirea participantului:
flarom advertising
Preţul ofertei:
224 055 MDL
Statut:
Anulat
Evaluarea ofertei
17.08.26 15:55
Motivul: Evaluarea ofertei
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
11_declaratie_beneficiari_efectivi signed.pdf
11_declaratie_beneficiari_efectivi signed.pdf
ID: 05398b6c-ab1a-4ab8-a555-ff1fd7d6a1ec
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
10.08.26 16:37
Data deschiderii:
17.08.26 15:19
03_specificatie_tehnica signed.pdf
03_specificatie_tehnica signed.pdf
ID: 48dbf1c2-0b17-4219-9d4f-9ca810615eaf
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
10.08.26 16:37
Data deschiderii:
17.08.26 15:19
01_cerere_participare signed.pdf
01_cerere_participare signed.pdf
ID: 670655c6-41d6-40ca-89be-c700c1e382d2
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
10.08.26 16:37
Data deschiderii:
17.08.26 15:19
02_declaratie_valabilitate_oferta signed.pdf
02_declaratie_valabilitate_oferta signed.pdf
ID: aa886108-2591-449f-ba65-0f96fcb4e577
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
10.08.26 16:37
Data deschiderii:
17.08.26 15:19
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
10.08.26 16:37
Data deschiderii:
17.08.26 15:19
08_cifra_afaceri_plus_bilanturi signed.pdf
08_cifra_afaceri_plus_bilanturi signed.pdf
ID: 07ef614c-81b7-49f6-9093-2bd3093dedcf
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
10.08.26 16:37
Data deschiderii:
17.08.26 15:55
09_lista_livrari_similare signed.pdf
09_lista_livrari_similare signed.pdf
ID: 64257696-2bac-4c7c-82c3-ce504a3cf10b
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
10.08.26 16:37
Data deschiderii:
17.08.26 15:55
10_declaratie_personal signed.pdf
10_declaratie_personal signed.pdf
ID: 7f89f3b0-8e25-4e30-928f-fd0c7862eb48
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
10.08.26 16:37
Data deschiderii:
17.08.26 15:55
13_declaratie_cont_bancar signed.pdf
13_declaratie_cont_bancar signed.pdf
ID: c310b490-6f35-4098-86b2-02d195cda7f6
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
10.08.26 16:37
Data deschiderii:
17.08.26 15:55
12_informatii_generale_ofertant signed.pdf
12_informatii_generale_ofertant signed.pdf
ID: db3e90a6-9a30-4e8e-a0a4-d880aa69e8b1
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
10.08.26 16:37
Data deschiderii:
17.08.26 15:55
04_specificatie_pret signed.pdf
04_specificatie_pret signed.pdf
ID: ff9047ee-8d3b-4a44-a96a-b128adeba0f9
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
10.08.26 16:37
Data deschiderii:
17.08.26 15:55
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK