Achiziţie publică
21664009
Servicii de catering
1
Perioada de actualizare
de la 06.08.2026 13:54
până la 11.08.2026 11:00
până la 11.08.2026 11:00
2
Propunerea ofertelor
de la 11.08.2026 11:00
până la 18.08.2026 12:00
până la 18.08.2026 12:00
3
Licitaţie
19.08.2026 15:18
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
434 155,55 MDL
Perioada clarificărilor:
6 aug 2026, 13:54 - 11 aug 2026, 11:00
Perioada de depunere a ofertelor:
11 aug 2026, 11:00 - 18 aug 2026, 12:00
Începutul licitației:
19 aug 2026, 15:18
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Servicii de catering
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2068, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Miron Costin 26/2
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
6 aug 2026, 13:30
Data ultimilor modificări
6 aug 2026, 13:54
Valoarea estimată (fără TVA)
434 155,55 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
434,16 MDL
Achizitii.md ID
21664009
MTender ID
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (servicii)
Criteriu de atribuire
Cel mai bun raport preț - calitate
Adresa de livrare
2068, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Miron Costin 26/2
Durata contractului
2 sept 2026 13:47 - 31 dec 2026 13:47
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 42.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021 (2)catering.docx
Documentele la ofertă
-Documentație de atribuire
6.08.26 13:54
anunț de participare catering.signed.pdf
anunț de participare catering.signed.pdf
Documentele la ofertă
-Documentație de atribuire
6.08.26 13:54
caiet de sarcini catering.signed.pdf
caiet de sarcini catering.signed.pdf
Documentele la ofertă
-Documentație de atribuire
6.08.26 13:54
Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.
Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:
1) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingător.
2) Trimiteți în termen de 3 zile la adresa de e-mail AAP bap@tender.gov.md forma scanată a deciziei grupului de lucru.
3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
Kids Catering SRL
Preţul ofertei:
434 155,55 MDL
Statut:
În considerare
Motivul: Nu este indicat
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 16:31
Data deschiderii:
18.08.26 12:00
specificatii pret pranz pauza de cafea .semnat.pdf
specificatii pret pranz pauza de cafea .semnat.pdf
ID: 320eb473-6b83-45cc-a2ec-bb9b80844ac6
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 16:31
Data deschiderii:
18.08.26 12:00
portofoliu_foto_servicii_catering_kids_catering.semnat.pdf
portofoliu_foto_servicii_catering_kids_catering.semnat.pdf
ID: 35aec783-c0fc-4f8b-a705-749577486758
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 16:31
Data deschiderii:
18.08.26 12:00
declaratie pv principalele livrari.semnat.pdf
declaratie pv principalele livrari.semnat.pdf
ID: 3fc0683e-63a6-4636-a060-3030c40c7199
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 16:31
Data deschiderii:
18.08.26 12:00
specificatii tehnice.semnat.pdf
specificatii tehnice.semnat.pdf
ID: 4afbdb9b-bd60-4756-b86c-a7a5e70f76d6
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 16:31
Data deschiderii:
18.08.26 12:00
declaratie valabilitatea ofertelor.semnat.pdf
declaratie valabilitatea ofertelor.semnat.pdf
ID: 5537e6ad-20da-4438-a24c-2eedb103c8d0
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 16:31
Data deschiderii:
18.08.26 12:00
cerere de participare.semnat.pdf
cerere de participare.semnat.pdf
ID: 58f5036d-a7e8-4f6a-83d7-1d4078005053
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 16:31
Data deschiderii:
18.08.26 12:00
personal de specialitate.semnat.pdf
personal de specialitate.semnat.pdf
ID: 6b1c8d5c-c9cb-4f8b-9ff1-08818adebe20
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 16:31
Data deschiderii:
18.08.26 12:00
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 16:31
Data deschiderii:
18.08.26 12:00
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 16:31
Data deschiderii:
18.08.26 12:00
descrierea_capacitatii_logistice_kids_catering.semnat.pdf
descrierea_capacitatii_logistice_kids_catering.semnat.pdf
ID: acafc574-53aa-4e1c-99de-c68f72d763de
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 16:31
Data deschiderii:
18.08.26 12:00
notificare in comert.semnat.pdf
notificare in comert.semnat.pdf
ID: bb512767-3607-4f05-9953-19a92e99fa40
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 16:31
Data deschiderii:
18.08.26 12:00
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 16:31
Data deschiderii:
18.08.26 12:00
descrierea_serviciului_kids_catering.semnat.pdf
descrierea_serviciului_kids_catering.semnat.pdf
ID: e56fd767-410a-482b-ad9b-1c30aaaf1de0
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 16:31
Data deschiderii:
18.08.26 12:00
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 16:31
Data deschiderii:
18.08.26 12:00
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK