Achiziţie publică
21664009
Apă potabilă la sticlă 0,5l
1
Perioada de actualizare
de la 06.08.2026 13:54
până la 11.08.2026 11:00
până la 11.08.2026 11:00
2
Propunerea ofertelor
de la 11.08.2026 11:00
până la 18.08.2026 12:00
până la 18.08.2026 12:00
3
Licitaţie
19.08.2026 15:00
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
31 500 MDL
Perioada clarificărilor:
6 aug 2026, 13:54 - 11 aug 2026, 11:00
Perioada de depunere a ofertelor:
11 aug 2026, 11:00 - 18 aug 2026, 12:00
Începutul licitației:
19 aug 2026, 15:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Apă potabilă la sticlă 0,5l
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2068, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Miron Costin 26/2
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
6 aug 2026, 13:30
Data ultimilor modificări
6 aug 2026, 13:54
Valoarea estimată (fără TVA)
31 500 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
31,50 MDL
Achizitii.md ID
21664009
MTender ID
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (servicii)
Criteriu de atribuire
Cel mai bun raport preț - calitate
Adresa de livrare
2068, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Miron Costin 26/2
Durata contractului
2 sept 2026 13:43 - 31 dec 2026 13:43
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 3780.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021 (2)catering.docx
Documentele la ofertă
-Documentație de atribuire
6.08.26 13:54
anunț de participare catering.signed.pdf
anunț de participare catering.signed.pdf
Documentele la ofertă
-Documentație de atribuire
6.08.26 13:54
caiet de sarcini catering.signed.pdf
caiet de sarcini catering.signed.pdf
Documentele la ofertă
-Documentație de atribuire
6.08.26 13:54
Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.
Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:
1) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingător.
2) Trimiteți în termen de 3 zile la adresa de e-mail AAP bap@tender.gov.md forma scanată a deciziei grupului de lucru.
3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
Kids Catering SRL
Preţul ofertei:
31 500 MDL
Statut:
în aşteptare
Documentele de tipul "documente de calificare", "propunere financiară" și "ilustrare" vor fi vizibile doar atunci cînd oferta va obține statutul "în considerare".
Motivul: Nu este indicat
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 16:43
Data deschiderii:
18.08.26 12:00
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 16:43
Data deschiderii:
18.08.26 12:00
declaratie pv principalele livrari.semnat.pdf
declaratie pv principalele livrari.semnat.pdf
ID: 44b2d302-1a2a-4a7e-ad25-e7dccd1ee79d
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 16:43
Data deschiderii:
18.08.26 12:00
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 16:43
Data deschiderii:
18.08.26 12:00
descrierea_serviciului_kids_catering.semnat.pdf
descrierea_serviciului_kids_catering.semnat.pdf
ID: 652d4f80-4b34-4746-9677-d45f28b7f5c0
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 16:43
Data deschiderii:
18.08.26 12:00
portofoliu_foto_servicii_catering_kids_catering.semnat.pdf
portofoliu_foto_servicii_catering_kids_catering.semnat.pdf
ID: 6de90d00-5153-415b-8134-15b446f1a667
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 16:43
Data deschiderii:
18.08.26 12:00
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 16:43
Data deschiderii:
18.08.26 12:00
descrierea_capacitatii_logistice_kids_catering.semnat.pdf
descrierea_capacitatii_logistice_kids_catering.semnat.pdf
ID: 8f404c62-9127-40cd-80af-244f824923ed
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 16:43
Data deschiderii:
18.08.26 12:00
specificatii pret apa potabila.semnat.pdf
specificatii pret apa potabila.semnat.pdf
ID: 91e6e32f-dbb5-4162-ab04-5825edaa7b09
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 16:43
Data deschiderii:
18.08.26 12:00
notificare in comert.semnat.pdf
notificare in comert.semnat.pdf
ID: 927fe300-3e8e-4ef7-ad96-9a4d8d794e65
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 16:43
Data deschiderii:
18.08.26 12:00
cerere de participare.semnat.pdf
cerere de participare.semnat.pdf
ID: 9cbfe39c-0eb2-4690-8ee6-05ecb7af0c09
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 16:43
Data deschiderii:
18.08.26 12:00
specificatii tehnice.semnat-2.pdf
specificatii tehnice.semnat-2.pdf
ID: 9e04b90e-b68d-40ec-bb4e-643c4aa64cd6
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 16:43
Data deschiderii:
18.08.26 12:00
declaratie valabilitatea ofertelor.semnat.pdf
declaratie valabilitatea ofertelor.semnat.pdf
ID: cb967704-0d41-4a2f-8ea1-5b7212918587
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 16:43
Data deschiderii:
18.08.26 12:00
personal de specialitate.semnat.pdf
personal de specialitate.semnat.pdf
ID: e7b2bfb2-627d-42c6-aa81-45f87e992872
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 16:43
Data deschiderii:
18.08.26 12:00
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK