Achiziţie publică
21663983
Servicii integrate de comunicare instituțională, promovare și cercetare în domeniul serviciilor medicale
1
Perioada de actualizare
de la 10.08.2026 16:13
până la 14.08.2026 16:30
până la 14.08.2026 16:30
2
Propunerea ofertelor
de la 14.08.2026 16:30
până la 19.08.2026 13:30
până la 19.08.2026 13:30
3
Licitaţie
de la 20.08.2026 15:00
până la 20.08.2026 15:09
până la 20.08.2026 15:09
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
377 500 MDL
Perioada clarificărilor:
10 aug 2026, 16:13 - 14 aug 2026, 16:30
Perioada de depunere a ofertelor:
14 aug 2026, 16:30 - 19 aug 2026, 13:30
Începutul licitației:
20 aug 2026, 15:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Conform specificațiilor din Anunțul de Participare
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2025, MOLDOVA, mun.Chişinău, locality, str. C. Virnav 13
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
10 aug 2026, 16:13
Valoarea estimată (fără TVA)
377 500 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
3 775 MDL
Achizitii.md ID
21663983
MTender ID
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (servicii)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
2025, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, mun. Сhişnău, str. C.Vîrnav,13
Durata contractului
26 aug 2026 03:00 - 31 dec 2026 02:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Administrarea rețelelor sociale (Facebook, Instagram, TikTok, YouTube și Google Business Profile)
CPV: 79300000-7 - Studii de piaţă şi cercetare economică
Cantitatea: 5.0
Unități de măsură: Luna
2)
Denumirea
Cantitatea: 5.0
Unități de măsură: Luna
3)
Denumirea
Elaborarea și publicarea articolelor informative
CPV: 79300000-7 - Studii de piaţă şi cercetare economică
Cantitatea: 5.0
Unități de măsură: Luna
4)
Denumirea
Elaborarea spotului video general de prezentare
CPV: 79300000-7 - Studii de piaţă şi cercetare economică
Cantitatea: 5.0
Unități de măsură: Luna
5)
Denumirea
Managementul participării la expoziția MoldMezin Moldent
CPV: 79300000-7 - Studii de piaţă şi cercetare economică
Cantitatea: 5.0
Unități de măsură: Luna
6)
Denumirea
Elaborarea conceptului grafic pentru pliant
CPV: 79300000-7 - Studii de piaţă şi cercetare economică
Cantitatea: 5.0
Unități de măsură: Luna
7)
Denumirea
Elaborarea broșurii instituționale (6 pagini)
CPV: 79300000-7 - Studii de piaţă şi cercetare economică
Cantitatea: 5.0
Unități de măsură: Luna
8)
Denumirea
Cantitatea: 5.0
Unități de măsură: Luna
9)
Denumirea
Email Marketing și comunicare cu partenerii instituționali
CPV: 79300000-7 - Studii de piaţă şi cercetare economică
Cantitatea: 5.0
Unități de măsură: Luna
10)
Denumirea
Studiu privind necesitățile și oportunitățile de dezvoltare a serviciilor de diagnostic
CPV: 79300000-7 - Studii de piaţă şi cercetare economică
Cantitatea: 5.0
Unități de măsură: Luna
11)
Denumirea
Monitorizarea satisfacției pacienților și evaluarea calității serviciilor
CPV: 79300000-7 - Studii de piaţă şi cercetare economică
Cantitatea: 5.0
Unități de măsură: Luna
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 10 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.
Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:
1) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingător.
2) Trimiteți în termen de 3 zile la adresa de e-mail AAP bap@tender.gov.md forma scanată a deciziei grupului de lucru.
3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
Just Digital
Preţul ofertei:
326 100 MDL
Statut:
Anulat
Vizualizarea urmatoarei oferte
24.08.26 23:26
Motivul: Vizualizarea urmatoarei oferte
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
scrisoare recomandare min energ 2026.pdf
scrisoare recomandare min energ 2026.pdf
ID: 14b6fa9a-440a-4cd0-9d04-2cde0ce8028d
Documente de eligibilitate
Data încărcării:
17.08.26 09:52
Data deschiderii:
20.08.26 15:10
scrisoare de recomandare apscf.pdf
scrisoare de recomandare apscf.pdf
ID: 3fecf023-a977-4158-9f6b-8b549f768fe8
Documente de eligibilitate
Data încărcării:
17.08.26 09:52
Data deschiderii:
20.08.26 15:10
anexa_14_personal_just_digital_crdm.signed.pdf
anexa_14_personal_just_digital_crdm.signed.pdf
ID: 4710826a-4dbd-4289-aba8-60f6f35db265
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 09:50
Data deschiderii:
20.08.26 15:10
anexa_7_cerere_de_participare_just_digital_crdm.signed.pdf
anexa_7_cerere_de_participare_just_digital_crdm.signed.pdf
ID: 64ef1d9b-dd17-45fc-9414-36e611159906
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 09:50
Data deschiderii:
20.08.26 15:10
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 09:50
Data deschiderii:
20.08.26 15:10
anexa_8_valabilitatea_ofertei_just_digital_crdm.signed.pdf
anexa_8_valabilitatea_ofertei_just_digital_crdm.signed.pdf
ID: 71bc8f4f-151d-4df7-801a-bc9549d1b12d
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 09:50
Data deschiderii:
20.08.26 15:10
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 09:50
Data deschiderii:
20.08.26 15:10
scrisoare de recomandare oda.pdf
scrisoare de recomandare oda.pdf
ID: 8ccaaa09-96eb-4d7b-bc45-c0e7f9e0bb92
Documente de eligibilitate
Data încărcării:
17.08.26 09:50
Data deschiderii:
20.08.26 15:10
scrisoare de recomandare viatasan.pdf
scrisoare de recomandare viatasan.pdf
ID: 99d36fa0-ec39-49c0-8092-794ac9b01387
Documente de eligibilitate
Data încărcării:
17.08.26 09:50
Data deschiderii:
20.08.26 15:10
anexa_22_specificatii_tehnice_just_digital_crdm_final.signed.pdf
anexa_22_specificatii_tehnice_just_digital_crdm_final.signed.pdf
ID: b46ceecd-995d-4ea7-9c3d-8439d514befc
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 09:50
Data deschiderii:
20.08.26 15:10
scrisoare de intentie.signed.pdf
scrisoare de intentie.signed.pdf
ID: b702ff9d-bd55-42ad-b334-ec650acfc7df
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 09:50
Data deschiderii:
20.08.26 15:10
scrisoare de recomandare serviciul vamal.signed.pdf
scrisoare de recomandare serviciul vamal.signed.pdf
ID: df598499-be33-4c1d-bcf1-c97a7ac5bfdb
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 09:52
Data deschiderii:
20.08.26 15:10
kooperativa_portfolio_2026 ro.pdf.pdf
kooperativa_portfolio_2026 ro.pdf.pdf
ID: ec6e5ec9-1fb5-4a8d-b521-8287b0c5677f
Documente de eligibilitate
Data încărcării:
17.08.26 09:50
Data deschiderii:
20.08.26 15:10
Documente de eligibilitate
Data încărcării:
17.08.26 09:50
Data deschiderii:
20.08.26 15:10
anexa_23_specificatii_pret_just_digital_crdm.signed.pdf
anexa_23_specificatii_pret_just_digital_crdm.signed.pdf
ID: 5323c882-9e5b-40fc-8682-7710fc6322c6
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 09:50
Data deschiderii:
21.08.26 08:09
2
Denumirea participantului:
TBT Dantei
Preţul ofertei:
330 000 MDL
Statut:
În considerare
Motivul: Nu este indicat
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
experiență profesională similară .semnat.pdf
experiență profesională similară .semnat.pdf
ID: 019a67fb-1686-406d-a87a-585ee68ab169
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
18.08.26 18:00
Data deschiderii:
24.08.26 23:27
portofoliu tbt dantei (iulie 2026).semnat.pdf
portofoliu tbt dantei (iulie 2026).semnat.pdf
ID: 16efc773-0981-44e9-897c-811499f82a5f
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
18.08.26 18:00
Data deschiderii:
24.08.26 23:27
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
18.08.26 18:00
Data deschiderii:
24.08.26 23:27
specificații de prețcrdm.semnat.pdf
specificații de prețcrdm.semnat.pdf
ID: 24d84cb6-b6d2-42ce-82ee-62c187b9dbf8
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
18.08.26 18:07
Data deschiderii:
24.08.26 23:27
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
18.08.26 18:00
Data deschiderii:
24.08.26 23:27
specificaţii tehnice .semnat.pdf
specificaţii tehnice .semnat.pdf
ID: 2ed9fcf6-6942-4e8d-8a71-6ca27c7eb4e4
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
18.08.26 18:00
Data deschiderii:
24.08.26 23:27
termenul de valabilitate.semnat.pdf
termenul de valabilitate.semnat.pdf
ID: 3c0fe8d8-9258-4f26-be1e-4358bffa2a14
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
18.08.26 18:00
Data deschiderii:
24.08.26 23:27
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
18.08.26 18:00
Data deschiderii:
24.08.26 23:27
anexa 12 declarație.semnat.pdf
anexa 12 declarație.semnat.pdf
ID: 6b5ffa39-0493-4d02-ba0b-0e02fbdd5f7e
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
18.08.26 18:00
Data deschiderii:
24.08.26 23:27
capacitatea profesională.semnat.pdf
capacitatea profesională.semnat.pdf
ID: eef28354-d358-4340-964b-e1830122272b
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
18.08.26 18:00
Data deschiderii:
24.08.26 23:27
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK