Achiziţie publică
21663683
Reparația drumurilor locale s. Mîndîc ,sec. 8 , r-l Drochia
1
Perioada de actualizare
de la 05.08.2026 15:26
până la 14.08.2026 15:00
până la 14.08.2026 15:00
2
Propunerea ofertelor
de la 14.08.2026 15:00
până la 25.08.2026 15:00
până la 25.08.2026 15:00
3
Licitaţie
de la 26.08.2026 15:00
până la 26.08.2026 15:14
până la 26.08.2026 15:14
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Ofertele au fost evaluate
Valoarea estimată fără TVA
814 677,25 MDL
Perioada clarificărilor:
5 aug 2026, 15:26 - 14 aug 2026, 15:00
Perioada de depunere a ofertelor:
14 aug 2026, 15:00 - 25 aug 2026, 15:00
Începutul licitației:
26 aug 2026, 15:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Reparația drumurilor locale s. Mîndîc ,sec. 8 , r-l Drochia
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
5126, MOLDOVA, Drochia, s.Mîndîc, nu are
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
28 aug 2026, 11:50
Valoarea estimată (fără TVA)
814 677,25 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
8 146,77 MDL
Achizitii.md ID
21663683
MTender ID
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (lucrări)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
5126, MOLDOVA, Drochia, s.Mîndîc, nu are
Durata contractului
28 aug 2026 15:26 - 31 dec 2026 14:26
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Reparația drumurilor locale s. Mîndîc ,sec. 8 , r-l Drochia
CPV: 45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Cantitatea: 2538.0
Unități de măsură: Metru
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
202608051514_Anunț de participare.signed.pdf
Documentele la ofertă
-Anunț de participare
5.08.26 15:26
Комиссия
Prenume
Recean Ion
IDNP/IDNO
MD-IDNO-1007601001673
Funcţia
---
Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.
Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:
1) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingător.
2) Trimiteți în termen de 3 zile la adresa de e-mail AAP bap@tender.gov.md forma scanată a deciziei grupului de lucru.
3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
Drostal
Preţul ofertei:
789 607,08 MDL
Statut:
Învingător
cel mai mic preț
04.09.26 14:24
Motivul: cel mai mic preț
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 13:35
Data deschiderii:
28.08.26 11:49
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 13:35
Data deschiderii:
28.08.26 11:49
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 13:35
Data deschiderii:
28.08.26 11:49
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 13:35
Data deschiderii:
28.08.26 11:49
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 13:35
Data deschiderii:
28.08.26 11:49
scrisoare de garantie bancara_ld2623600659.semnat.pdf
scrisoare de garantie bancara_ld2623600659.semnat.pdf
ID: 7a668aa4-13bb-45e5-8bdb-61fdb054bf06
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 13:35
Data deschiderii:
28.08.26 11:49
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 13:35
Data deschiderii:
28.08.26 11:49
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 13:35
Data deschiderii:
28.08.26 11:49
certificat securitatea in munca.semnat.pdf
certificat securitatea in munca.semnat.pdf
ID: a835a5e4-8d5d-4609-a9ca-0bb7e1fc3580
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 13:35
Data deschiderii:
28.08.26 11:49
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 13:35
Data deschiderii:
28.08.26 11:49
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 13:35
Data deschiderii:
28.08.26 11:49
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 13:35
Data deschiderii:
28.08.26 11:49
certificat privind lipsa restantelor - 0932546.semnat.pdf
certificat privind lipsa restantelor - 0932546.semnat.pdf
ID: ca22727e-4c10-436c-a8f0-e289cf7ec175
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 13:35
Data deschiderii:
28.08.26 11:49
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 13:35
Data deschiderii:
28.08.26 11:49
2
Denumirea participantului:
Drumnord-Construct
Preţul ofertei:
926 175,28 MDL
Statut:
Anulat
refuz
28.08.26 11:50
Motivul: refuz
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:10
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:10
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
procese verbale pr.bratuseni -1995528.00.semnat.pdf
procese verbale pr.bratuseni -1995528.00.semnat.pdf
ID: 065a0087-10b0-4370-8ea5-36c2e42cf32d
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:11
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
pr. cainarii vechi - 482180.pdf
pr. cainarii vechi - 482180.pdf
ID: 0f6869bc-e62f-4336-aae8-83fa4842ae5c
Documente de eligibilitate
Data încărcării:
25.08.26 14:11
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
cazier 20260715-294-658.semnat.pdf
cazier 20260715-294-658.semnat.pdf
ID: 10b34fcd-d973-408c-a1af-1bcfa60c3249
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:10
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
contract pr.bratuseni -1995528.00.semnat.pdf
contract pr.bratuseni -1995528.00.semnat.pdf
ID: 164c33cc-8221-4322-aa77-e569c3e4c505
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:11
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
ssm-expert - verhovetchii ion.semnat.pdf
ssm-expert - verhovetchii ion.semnat.pdf
ID: 1a5ce201-6ec4-472f-a7f4-22e59e9d869b
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:31
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:10
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
contract mag. nord.semnat.pdf
contract mag. nord.semnat.pdf
ID: 235928cf-637a-41e6-8e60-1f804c7e0614
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:10
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
16. certif. dir. de santier.semnat.pdf
16. certif. dir. de santier.semnat.pdf
ID: 2520145e-c247-4c28-b9fa-e6907ea34c8c
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:10
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
7. anexa nr.14 dotarile.semnat.pdf
7. anexa nr.14 dotarile.semnat.pdf
ID: 2d08800c-a4cc-45c8-8721-d81703a883f4
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:10
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
Documente de eligibilitate
Data încărcării:
25.08.26 14:11
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
15. f3.7 informatii generale.semnat.pdf
15. f3.7 informatii generale.semnat.pdf
ID: 357cbedb-706a-4557-88d9-9f1f625e5355
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:10
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
Documente de eligibilitate
Data încărcării:
25.08.26 14:11
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
perioada de garantie.semnat.pdf
perioada de garantie.semnat.pdf
ID: 37bad478-be7b-4a57-b815-c9657960fcf8
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:10
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
scrisoare de garantie bancara.semnat.pdf
scrisoare de garantie bancara.semnat.pdf
ID: 39418f7d-2ad1-455d-819e-efea70611689
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:10
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
certif. de buna exec. pr. bratuseni.semnat.pdf
certif. de buna exec. pr. bratuseni.semnat.pdf
ID: 3dbf5c75-a6c2-4ad4-82ea-b17c4ea323a2
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:11
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
9. anexa nr.15 personalul.semnat.pdf
9. anexa nr.15 personalul.semnat.pdf
ID: 3dc0516e-748e-4d34-9a03-14508e27b226
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:10
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
18. rechizite (adresa jur. si de facto..).semnat.pdf
18. rechizite (adresa jur. si de facto..).semnat.pdf
ID: 42b9310d-5029-4e1b-b45e-daa4d06d4db3
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:10
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
anexa nr.12 exp. sim. - pr. bratuseni.semnat.pdf
anexa nr.12 exp. sim. - pr. bratuseni.semnat.pdf
ID: 46e04fb8-d296-4d09-8a6d-e05cbfca8a49
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:11
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
anexa nr.12 exp. sim.955 050,00.signed.pdf
anexa nr.12 exp. sim.955 050,00.signed.pdf
ID: 47794446-dc51-4167-bd81-5aa6dc41b0f7
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:10
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
recomandare - cainarii vechi.semnat.pdf
recomandare - cainarii vechi.semnat.pdf
ID: 53126f8a-eb25-4cb0-9b78-78c01c5a4da2
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:11
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
23. certif. iso 12.05.26-12.05.27.semnat.pdf
23. certif. iso 12.05.26-12.05.27.semnat.pdf
ID: 583305ce-1a15-438d-8936-5c6dbd05f3ce
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:10
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:10
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:10
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:10
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
8. anexa nr.13 lista lucrarilor.semnat.pdf
8. anexa nr.13 lista lucrarilor.semnat.pdf
ID: 72bf6d6b-b56e-4b6c-bcf0-99fcdfcfe6fd
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:10
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
recomandare - brinzeni.semnat.pdf
recomandare - brinzeni.semnat.pdf
ID: 734a967c-05da-4a1f-abb4-a9b69b9b40eb
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:11
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
lichiditatea generala 2025.semnat.pdf
lichiditatea generala 2025.semnat.pdf
ID: 74ef9553-734e-4e17-a756-833f1a034d1b
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:10
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
4. anexa nr.7 cerere de participare.semnat.pdf
4. anexa nr.7 cerere de participare.semnat.pdf
ID: 753aa91a-0b3c-4137-91d3-cbb758ae9e3c
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:10
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
anexa nr.12 exp. sim. - pr. bratuseni - 1995528.semnat.pdf
anexa nr.12 exp. sim. - pr. bratuseni - 1995528.semnat.pdf
ID: 79dc1b0a-4bee-461f-a748-f0cd1791bacd
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:11
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
contract pr.corlateni - 1854587.00.semnat.pdf
contract pr.corlateni - 1854587.00.semnat.pdf
ID: 7cc2161f-65dc-4ddc-8776-2dd137c54cc0
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:11
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
certif. de buna exec. pr.corlateni.semnat.pdf
certif. de buna exec. pr.corlateni.semnat.pdf
ID: 7ea5c763-5db9-4e49-9202-5b60b07b41ca
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:11
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
17. certif. responsabil tehnic.semnat.pdf
17. certif. responsabil tehnic.semnat.pdf
ID: 8383403a-80d4-4d74-afaa-2d397560cf3b
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:10
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
agregate 1 cpf 393 brînzeni.semnat.pdf
agregate 1 cpf 393 brînzeni.semnat.pdf
ID: 849e1ea6-ee6d-498b-bd0c-982c06b41411
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:10
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
22. contr. laborator - 03.03.2026.signed.signed.pdf
22. contr. laborator - 03.03.2026.signed.signed.pdf
ID: 8615a85c-a911-44f0-a6c8-e386801c8127
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:10
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
recomandare - corlateni.semnat.pdf
recomandare - corlateni.semnat.pdf
ID: 8b1494f0-4183-413e-9272-c6557afa3bd7
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:11
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
13. certificat banka.semnat.pdf
13. certificat banka.semnat.pdf
ID: 8b76eb52-5556-4729-8d9a-86f26a20bf60
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:10
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
5. anexa nr.8 dec. pr.valab.ofertei.semnat.pdf
5. anexa nr.8 dec. pr.valab.ofertei.semnat.pdf
ID: 8c5215cb-d8ae-492c-8132-ceb0b816189e
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:10
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
19. manualul calitatii 32 pag.pdf
19. manualul calitatii 32 pag.pdf
ID: 9319e006-d81b-4af7-b0d8-90bfbbaddce8
Documente de eligibilitate
Data încărcării:
25.08.26 14:10
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
2026.04 - cpf 395 balatina.semnat.pdf
2026.04 - cpf 395 balatina.semnat.pdf
ID: 94d4d654-bb3c-4416-9dc6-b07b05e8ed1c
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:10
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
agregate cpf 392 brînzeni.semnat.pdf
agregate cpf 392 brînzeni.semnat.pdf
ID: 95751140-7df7-4997-92be-b77a5818a8d6
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:10
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
certif.pr.lipsa restan.-08.09.26.semnat.pdf
certif.pr.lipsa restan.-08.09.26.semnat.pdf
ID: 9de71f0d-ee79-4823-88d0-b2c6068a9c70
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:10
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
6. anexa nr.10 grafic - lucrari.semnat.pdf
6. anexa nr.10 grafic - lucrari.semnat.pdf
ID: 9f2045e3-046a-41c8-b597-d848c99566fb
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:10
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
extras bancar-res.financiare.semnat.pdf
extras bancar-res.financiare.semnat.pdf
ID: 9f8d4046-b466-4dac-a71c-8af043b94153
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:10
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:10
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
2026.04 - cpf 396 balatina.semnat.pdf
2026.04 - cpf 396 balatina.semnat.pdf
ID: ab077f33-7fb9-41bd-94c5-1c87ef20391e
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:10
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
contr.,procese - 955050.semnat.pdf
contr.,procese - 955050.semnat.pdf
ID: af7c1421-94db-4e5f-bb1e-7e2c2b47ffbf
Documente de eligibilitate
Data încărcării:
25.08.26 14:11
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
procese verbale pr.corlateni - 1857527.00.semnat.pdf
procese verbale pr.corlateni - 1857527.00.semnat.pdf
ID: b1cbdcf1-f6fc-48b6-99f2-a74ed1e9e4f0
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:11
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
20. manualul calitatii semnat 2026.semnat.pdf
20. manualul calitatii semnat 2026.semnat.pdf
ID: b9290df2-b786-4760-aa09-adf723d76153
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:10
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
12. decizie (certif. de inregistrare).semnat.pdf
12. decizie (certif. de inregistrare).semnat.pdf
ID: b998acaf-71de-43b5-8edc-a6a116613219
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:10
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
11. extras 04.08.2025.semnat.pdf
11. extras 04.08.2025.semnat.pdf
ID: b9f3a5b9-13ea-4e53-b11d-2dffd82cb406
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:10
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
ssm-expert - savca tudor.semnat.pdf
ssm-expert - savca tudor.semnat.pdf
ID: c6a2222f-8f91-4bac-b867-2cc102f8e8b5
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:31
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:10
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
contract cr. saptebani.semnat.pdf
contract cr. saptebani.semnat.pdf
ID: ca27edca-4ce0-404e-8c91-397e3866eba3
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:10
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
25. contract topog.-geod.semnat.pdf
25. contract topog.-geod.semnat.pdf
ID: cbaa813a-a7f7-4c16-ae54-9cd4baf369b4
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:10
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
24. certificat topo-geod.semnat.pdf
24. certificat topo-geod.semnat.pdf
ID: ce53a7c7-a846-4734-bb01-38e05ef25bfa
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:10
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
10. anexa nr.22 aviz 2026-2027.semnat.pdf
10. anexa nr.22 aviz 2026-2027.semnat.pdf
ID: d4dea98f-304d-429f-95c4-86a4e3c0824a
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:10
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
recomandare - bratuseni.semnat.pdf
recomandare - bratuseni.semnat.pdf
ID: d8c07ce5-37fb-44c7-9d73-c0de1316b972
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:11
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
recomandare - singereii noi.semnat.pdf
recomandare - singereii noi.semnat.pdf
ID: da8a2f0b-3a22-4e95-be37-1d81eb3cd0df
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:10
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
contr., procese -1677972,00.semnat.pdf
contr., procese -1677972,00.semnat.pdf
ID: e37c3134-d486-4292-a60c-ec1e91b50753
Documente de eligibilitate
Data încărcării:
25.08.26 14:11
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
14. certif. cont bancar 2025.semnat.pdf
14. certif. cont bancar 2025.semnat.pdf
ID: eb12b262-d771-4d79-91d0-e2f634190de0
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:10
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
recomandare - balasesti.semnat.pdf
recomandare - balasesti.semnat.pdf
ID: f7bbe0cc-4aa5-4073-8dd9-50dca03b9423
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:11
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
anexa nr.12 exp. sim. - pr. corlateni - 1854587.semnat.pdf
anexa nr.12 exp. sim. - pr. corlateni - 1854587.semnat.pdf
ID: f896c53a-4e54-4edf-ba14-fef98e5b6061
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:11
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:10
Data deschiderii:
26.08.26 15:14
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:32
Data deschiderii:
28.08.26 11:50
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:32
Data deschiderii:
28.08.26 11:50
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 14:32
Data deschiderii:
28.08.26 11:50
3
Denumirea participantului:
SA Drumuri Bălți
Preţul ofertei:
1 140 100,58 MDL
Statut:
Anulat
refuz
28.08.26 11:50
Motivul: refuz
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 16:23
Data deschiderii:
28.08.26 11:50
-certificat privind lipsa restantelor - 1126028.signed.pdf
-certificat privind lipsa restantelor - 1126028.signed.pdf
ID: 16373e25-abe5-4f2f-b702-013d17942758
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 16:23
Data deschiderii:
28.08.26 11:50
-contract g20 tarigrad pv de receptie.signed (1).signed.pdf
-contract g20 tarigrad pv de receptie.signed (1).signed.pdf
ID: 16fa2e6f-5958-40fb-969d-0d27da604b5f
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 16:23
Data deschiderii:
28.08.26 11:50
scrisoare de garanție a lucrărilor (15).signed.pdf
scrisoare de garanție a lucrărilor (15).signed.pdf
ID: 311c710b-5c96-4438-a6a6-fee5c320b608
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 16:23
Data deschiderii:
28.08.26 11:50
-iso 9001 2015.signed.semnat.signed.pdf
-iso 9001 2015.signed.semnat.signed.pdf
ID: 326f1d59-0839-48e4-afcd-fa95ca64194b
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 16:23
Data deschiderii:
28.08.26 11:50
8 .2026 - primaria mindic f5.signed.pdf
8 .2026 - primaria mindic f5.signed.pdf
ID: 3415e4a1-ca08-4f0d-9acb-3a57e1a68ab7
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 16:23
Data deschiderii:
28.08.26 11:50
-certificat -maib 11.03.2026.signed.signed.pdf
-certificat -maib 11.03.2026.signed.signed.pdf
ID: 349c2e8e-cf95-4054-aa61-b37c253d7d07
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 16:23
Data deschiderii:
28.08.26 11:50
-iso 45001 2018.signed.semnat.signed.pdf
-iso 45001 2018.signed.semnat.signed.pdf
ID: 3e8e3471-00c4-4011-972f-be2a1b10ed85
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 16:39
Data deschiderii:
28.08.26 11:50
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 16:23
Data deschiderii:
28.08.26 11:50
-certificat ssm.signed (1).signed.pdf
-certificat ssm.signed (1).signed.pdf
ID: 63cfaaa0-23bf-41b7-9bb3-f8ae1cf23ef3
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 16:23
Data deschiderii:
28.08.26 11:50
8 .2026 - primaria mindic f3.signed.pdf
8 .2026 - primaria mindic f3.signed.pdf
ID: 716ca8d7-4e0c-4e86-bdf4-1cb9339e290c
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 16:23
Data deschiderii:
28.08.26 11:50
-aviz de participare la licitație 2026.signed.semnat.signed.signed.pdf
-aviz de participare la licitație 2026.signed.semnat.signed.signed.pdf
ID: 754ae9c5-fce0-46f0-b3f5-faaf08b56019
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 16:23
Data deschiderii:
28.08.26 11:50
-extras 15 iulie 2026 railean ion.signed.pdf
-extras 15 iulie 2026 railean ion.signed.pdf
ID: 8d98a7e2-f6f8-41f4-b89b-eac2c2f8c142
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 16:23
Data deschiderii:
28.08.26 11:50
-certificat responsabil tehnic atestat - rogovei v.signed.signed.signed.pdf
-certificat responsabil tehnic atestat - rogovei v.signed.signed.signed.pdf
ID: 9207ea58-297c-4e95-8f6e-45e0150a65d6
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 16:23
Data deschiderii:
28.08.26 11:50
8 .2026 - primaria mindic f7.signed.pdf
8 .2026 - primaria mindic f7.signed.pdf
ID: 9b3f7b61-8812-4d94-bc28-13c7f6d9abc5
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 16:23
Data deschiderii:
28.08.26 11:50
-certificat responsabil tehnic atestat - popușoi i.signed.signed.signed.pdf
-certificat responsabil tehnic atestat - popușoi i.signed.signed.signed.pdf
ID: a25854cf-93cd-4b29-9705-7674d0df1428
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 16:23
Data deschiderii:
28.08.26 11:50
-documente de calificare 2026 - s.a. drumuri bălți (26).signed.pdf
-documente de calificare 2026 - s.a. drumuri bălți (26).signed.pdf
ID: a752c41c-04ac-44a0-b974-d3df98d76b07
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 16:23
Data deschiderii:
28.08.26 11:50
-iso 14001 2015.signed.semnat.signed.pdf
-iso 14001 2015.signed.semnat.signed.pdf
ID: aa96e600-2be9-48db-a154-f1a805020b99
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 16:23
Data deschiderii:
28.08.26 11:50
-manualul calității avizat final.signed.signed.semnat (1).signed.pdf
-manualul calității avizat final.signed.signed.semnat (1).signed.pdf
ID: c7afc694-dda7-4d35-aadc-ba9ac1fccb97
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 16:40
Data deschiderii:
28.08.26 11:50
-dartii viorel - cc.signed.signed.signed.pdf
-dartii viorel - cc.signed.signed.signed.pdf
ID: cc00d99a-5bac-4181-878f-f0a2788a6471
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 16:23
Data deschiderii:
28.08.26 11:50
-situatii financiare 2025 sa drumuri balti acceptat de statistica.signed.semnat.signed.pdf
-situatii financiare 2025 sa drumuri balti acceptat de statistica.signed.semnat.signed.pdf
ID: cf0eaee4-95fe-4659-8bb5-5330c707041f
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 16:40
Data deschiderii:
28.08.26 11:50
-lichiditate 2025.signed.signed.semnat.signed.pdf
-lichiditate 2025.signed.signed.semnat.signed.pdf
ID: d88755e2-01c4-4e16-bced-62dbda5189e5
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 16:39
Data deschiderii:
28.08.26 11:50
-certificat de atribuire cont bancar.signed.semnat.signed.pdf
-certificat de atribuire cont bancar.signed.semnat.signed.pdf
ID: ea0c2b19-6501-48ae-9cee-625452bdeb05
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 16:23
Data deschiderii:
28.08.26 11:50
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK