Achiziţie publică
21660580
Rosii proaspete
1
Perioada de actualizare
de la 28.07.2026 12:01
până la 06.08.2026 13:00
până la 06.08.2026 13:00
2
Propunerea ofertelor
de la 06.08.2026 13:00
până la 17.08.2026 12:56
până la 17.08.2026 12:56
3
Licitaţie
de la 18.08.2026 14:42
până la 18.08.2026 14:51
până la 18.08.2026 14:51
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
6 250 MDL
Perioada clarificărilor:
28 iul 2026, 12:01 - 6 aug 2026, 13:00
Perioada de depunere a ofertelor:
6 aug 2026, 13:00 - 17 aug 2026, 12:56
Începutul licitației:
18 aug 2026, 14:42
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Rosii proaspete
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
3900, MOLDOVA, Cahul, mun.Cahul, Stefan cel Mare nr.118
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
20 aug 2026, 9:44
Valoarea estimată (fără TVA)
6 250 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
1 MDL
Achizitii.md ID
21660580
MTender ID
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
3900, MOLDOVA, Cahul, mun.Cahul, Stefan cel Mare nr.118
Durata contractului
28 aug 2026 00:00 - 30 dec 2026 23:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 300.0
Unități de măsură: Kilogram
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
202607281145_documentatia_standard_cop.signed.pdf
Documentele la ofertă
-document standart
28.07.26 12:01
Комиссия
Prenume
Şevcenco Oxana
IDNP/IDNO
MD-IDNO-1012620009784
Funcţia
---
Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.
Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:
1) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingător.
2) Trimiteți în termen de 3 zile la adresa de e-mail AAP bap@tender.gov.md forma scanată a deciziei grupului de lucru.
3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
SRL Nobil Prest
Preţul ofertei:
7 750 MDL
Statut:
Învingător
cel mai bun pret
20.08.26 11:08
Motivul: cel mai bun pret
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
autorizatii transport auto, octombrie 2028.signed.pdf
autorizatii transport auto, octombrie 2028.signed.pdf
ID: 10478dd8-61a7-4446-9979-5da8b365c643
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 19:57
Data deschiderii:
19.08.26 10:16
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 19:57
Data deschiderii:
19.08.26 10:16
anexa nr 7 cerere de participare.signed.pdf
anexa nr 7 cerere de participare.signed.pdf
ID: 14689239-ef0f-41f1-8c5d-0ce89ebf0c34
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 19:57
Data deschiderii:
19.08.26 10:16
declaratie privind certif lipsa legume-fructe.signed.pdf
declaratie privind certif lipsa legume-fructe.signed.pdf
ID: 32513332-70a8-42a2-92ec-08aaa1c88f96
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 19:57
Data deschiderii:
19.08.26 10:16
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 19:57
Data deschiderii:
19.08.26 10:16
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 19:57
Data deschiderii:
19.08.26 10:16
fisa medicala+instruirea igienica.signed.pdf
fisa medicala+instruirea igienica.signed.pdf
ID: 4f0c886c-43ae-41cd-94fb-6d1b2b17b4b8
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 19:57
Data deschiderii:
19.08.26 10:16
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 19:57
Data deschiderii:
19.08.26 10:16
certificat privind lipsa restantelor -28.08.2026.signed.pdf
certificat privind lipsa restantelor -28.08.2026.signed.pdf
ID: 8caa92a7-299a-44c8-9c0e-dcddf9c41a36
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 19:57
Data deschiderii:
19.08.26 10:16
raport financiar anul 2025.signed.pdf
raport financiar anul 2025.signed.pdf
ID: b0a6a024-d051-4f55-97a0-7d777620445e
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 19:57
Data deschiderii:
19.08.26 10:16
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 19:57
Data deschiderii:
19.08.26 10:16
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 19:57
Data deschiderii:
19.08.26 10:16
date generale participant.signed.pdf
date generale participant.signed.pdf
ID: de0d66fa-e8d4-45db-a678-fd407a426866
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 19:57
Data deschiderii:
19.08.26 10:16
declaratie corup. de bani nr.145 24.11.20.signed.pdf
declaratie corup. de bani nr.145 24.11.20.signed.pdf
ID: f81cdf9c-13c3-47b4-980f-1f0688ddf92f
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 19:57
Data deschiderii:
19.08.26 10:16
rechizite bancare nobil.signed.pdf
rechizite bancare nobil.signed.pdf
ID: fd16b631-f141-49a9-9750-f87f3aca9655
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 19:57
Data deschiderii:
19.08.26 10:16
2
Denumirea participantului:
SRL BAGUETTE
Preţul ofertei:
9 168 MDL
Statut:
Anulat
EVALUAREA OFERTELOR
19.08.26 10:37
Motivul: EVALUAREA OFERTELOR
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
2023 recipisa _ declaratia electronica.signed.pdf
2023 recipisa _ declaratia electronica.signed.pdf
ID: 08f44514-8426-4ef1-87fc-80caff53d54e
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:19
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
anexa 2. declarație de eligibilitate (1).signed.pdf
anexa 2. declarație de eligibilitate (1).signed.pdf
ID: 0e9733ad-0801-4c7b-8d74-ad4a1d32c641
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:19
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
cartofi-pepene galben-vinete-zmeura-varza dorvic.signed.pdf
cartofi-pepene galben-vinete-zmeura-varza dorvic.signed.pdf
ID: 10e68093-3b54-4fd1-a399-a8022188fd74
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:22
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
condimente lactacond 16.05.2027.signed.pdf
condimente lactacond 16.05.2027.signed.pdf
ID: 13a28539-2641-4414-8d5c-d84abe84fa67
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:23
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:20
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:19
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:25
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
biscuitidaron lux 18.02.2028.signed.pdf
biscuitidaron lux 18.02.2028.signed.pdf
ID: 1a741e56-efc0-4836-8701-a801505c13f7
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:24
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:19
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
certificat ceai codreni.09.01.27.signed.pdf
certificat ceai codreni.09.01.27.signed.pdf
ID: 21af0c51-3b5c-4259-8a7d-2459f8e17b31
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:26
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
baguete raport fin 2024.signed.pdf
baguete raport fin 2024.signed.pdf
ID: 28c2e96f-9c14-4383-940b-c1691615364d
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:19
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
sfecla maler 16.01.26.signed.pdf
sfecla maler 16.01.26.signed.pdf
ID: 2a5297e8-0af6-458b-ab28-dd652a1400ef
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:22
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
pasta de tomate green prod 25.09.27.signed.pdf
pasta de tomate green prod 25.09.27.signed.pdf
ID: 2f66fefc-a699-41bc-adc2-2e57d771f7e7
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:25
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
certificat baguette.signed.pdf
certificat baguette.signed.pdf
ID: 2f7db1a6-ac71-48d1-abbc-6eefe0e7bf70
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:19
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
raport stafide, semințe de in.vintage 12.12.26.signed.pdf
raport stafide, semințe de in.vintage 12.12.26.signed.pdf
ID: 2fd34d7c-7a7d-4e0b-bb35-76ef903764e3
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:27
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
otet certif de la producator.signed 02.09.26.pdf
otet certif de la producator.signed 02.09.26.pdf
ID: 35f33db7-b904-4fcd-98df-4cbd6a6346ab
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:23
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
c paste moldova vitalcomus.signed.pdf
c paste moldova vitalcomus.signed.pdf
ID: 366209a9-c49c-4132-b4e9-582c3112e1c3
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:20
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
fisc din 10.-25.08.2026.signed.pdf
fisc din 10.-25.08.2026.signed.pdf
ID: 3c382260-6254-42c7-9601-aacb6ed15112
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:19
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:19
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
declaration-27585213.signed.pdf
declaration-27585213.signed.pdf
ID: 42d12922-c417-424f-8126-d6e0b80aefef
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:19
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
sare iodata si neiodata vitalcomus.signed.pdf
sare iodata si neiodata vitalcomus.signed.pdf
ID: 4304fb33-d0eb-4769-81e8-1da85ecbd15e
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:20
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
bodlev ulei.15.10.26.signed.pdf
bodlev ulei.15.10.26.signed.pdf
ID: 4a895f3d-9a11-4818-94c8-0b98774c05db
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:27
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
ardei, clemantine. mandarine, portocale ozvural 01.08.2025.signed.pdf
ardei, clemantine. mandarine, portocale ozvural 01.08.2025.signed.pdf
ID: 59430cee-8fdb-4cd3-b71f-1863731dff7e
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:22
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
certificat calitate condimente.signed.pdf
certificat calitate condimente.signed.pdf
ID: 5ae0545e-8a78-4859-a574-3825757834bf
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:23
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
declaratie de conformitatea 329 carne de porc.signed.pdf
declaratie de conformitatea 329 carne de porc.signed.pdf
ID: 5ea2b39e-98e1-4f90-b4c9-224be7be0399
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:24
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:26
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
anexa nr 8 declaraţie privind valabilitatea ofertei.signed.pdf
anexa nr 8 declaraţie privind valabilitatea ofertei.signed.pdf
ID: 64635c96-3bf5-484d-ab4e-f1c74188df44
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:19
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
anexa nr 7 cerere de participare.signed.pdf
anexa nr 7 cerere de participare.signed.pdf
ID: 6707e0e7-a06c-4c0d-9e1a-dc1fe0ba14ca
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:19
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
ceai bio camara. 01.12.27.signed.pdf
ceai bio camara. 01.12.27.signed.pdf
ID: 68515780-c6e5-4125-842f-560213a1b878
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:26
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
castraveti&rosii murati.signed.pdf
castraveti&rosii murati.signed.pdf
ID: 6873594d-e012-4993-b286-7e993461697f
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:25
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:26
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
banane 16.02.26 ozvural.signed.pdf
banane 16.02.26 ozvural.signed.pdf
ID: 6e12392c-932c-4677-b28a-a5159da27d18
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:22
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:22
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
porumb conservat alfa nistru.signed.pdf
porumb conservat alfa nistru.signed.pdf
ID: 6f17a789-2aa8-4a63-91e2-cc68cc99d550
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:25
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
bicarbonat vitalcomus.signed.pdf
bicarbonat vitalcomus.signed.pdf
ID: 71068c73-8b67-49a0-abc3-a39397f95ea8
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:23
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
condiprod 15.01.27. peltea si aditivi cacao.signed.pdf
condiprod 15.01.27. peltea si aditivi cacao.signed.pdf
ID: 710c0f1e-2a6d-4dbb-97bf-efde615742d7
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:23
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
1 executarea calitativa.signed.pdf
1 executarea calitativa.signed.pdf
ID: 757e3f00-d29d-4212-aa60-35abf6c7ccac
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:19
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:20
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:19
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:19
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
biscuiti vitamin lux.27.11.26.signed.pdf
biscuiti vitamin lux.27.11.26.signed.pdf
ID: 932ad422-2fa7-4746-ad09-dc583e65de1f
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:24
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:19
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
declaratie de conformitatea 330 carne de pui.signed.pdf
declaratie de conformitatea 330 carne de pui.signed.pdf
ID: 9ae738f2-3865-45e0-87eb-ad4b91b054bb
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:24
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:22
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
kyk 285 29.01.2029 c512699-2026_57_authsanitaryveterinarytransport_certificate.signed.pdf
kyk 285 29.01.2029 c512699-2026_57_authsanitaryveterinarytransport_certificate.signed.pdf
ID: a0e4748f-ef2c-43c3-94b6-b168c8ea9401
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:19
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:19
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:19
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:25
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
prune f.s lazarenco marin valeriu.signed.signed.pdf
prune f.s lazarenco marin valeriu.signed.signed.pdf
ID: a7e0cc6c-c438-479d-8cbe-ab9d37007db0
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:27
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:20
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
certificat calitate mirodenii 24.11.2025 st.signed.pdf
certificat calitate mirodenii 24.11.2025 st.signed.pdf
ID: ae40ccf1-72a4-4a17-ae7e-e2d3a83090a0
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:23
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
stafide - rachitele.30.09.26.signed.pdf
stafide - rachitele.30.09.26.signed.pdf
ID: b09161d0-2fd0-4b61-9604-5db901243d18
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:27
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
pasta 3ani m.signed servest до 17.08.2026.pdf
pasta 3ani m.signed servest до 17.08.2026.pdf
ID: b6af6457-ffe3-4178-b76d-b94d3fd811b9
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:25
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
porumb conservat alfa nistru.signed.pdf
porumb conservat alfa nistru.signed.pdf
ID: b86e072f-3572-4efe-9da3-6da35b50627e
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:25
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
porumb cons.09.10.2027.signed.pdf
porumb cons.09.10.2027.signed.pdf
ID: b98a9661-2f19-4a67-a712-ba68564e5317
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:25
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:19
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
ceapa verde.marar.patrunjel.signed.pdf
ceapa verde.marar.patrunjel.signed.pdf
ID: bd55cba6-d950-40a7-816f-aada0fc42db8
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:22
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
mere godrean prim 12.11.25.signed.pdf
mere godrean prim 12.11.25.signed.pdf
ID: bec39636-ca16-48a6-b849-b35a5c9b734d
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:22
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:19
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
balans 2023- baguette.signed.pdf
balans 2023- baguette.signed.pdf
ID: bfb801dd-c822-4798-94c7-c6730528a4b7
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:19
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
usturoi bodeanu 15.10.25.signed.pdf
usturoi bodeanu 15.10.25.signed.pdf
ID: c2475f0b-4ea4-4c24-88ec-bb81ca22cb79
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:22
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
magiun nou.24.10.26.signed.pdf
magiun nou.24.10.26.signed.pdf
ID: c31f50d8-370f-40b4-8de0-572cdcd43352
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:27
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:19
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
zahar sudzuker.signed 02.11.2026.pdf
zahar sudzuker.signed 02.11.2026.pdf
ID: c88558fa-28e2-4783-98bc-97e24102f359
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:20
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
declaratie de conformitatea 328 carne de vita.signed.pdf
declaratie de conformitatea 328 carne de vita.signed.pdf
ID: cbf3e0c1-23e7-4e48-8180-e8d215cdfe03
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:24
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:19
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
alfa nistru mazare verde conser.08.08.27.signed.pdf
alfa nistru mazare verde conser.08.08.27.signed.pdf
ID: ce44e14d-4f93-49d3-9ed9-7b7bc1d59796
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:25
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
biscuiti steviprod.signed.pdf
biscuiti steviprod.signed.pdf
ID: d3071c67-24bf-4a65-a640-bb638ebdfeca
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:24
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
porumb conservat alfa nistru 28.09.2028.signed.pdf
porumb conservat alfa nistru 28.09.2028.signed.pdf
ID: d4d17942-becd-45a8-86b4-62cd398d1722
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:25
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:19
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
lemon-mandarin 23.02.26. ozvural.signed.pdf
lemon-mandarin 23.02.26. ozvural.signed.pdf
ID: da9f71de-8ed4-4631-b96b-3fe599371278
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:22
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
covrigi vitamin 27.11.2026.signed.pdf
covrigi vitamin 27.11.2026.signed.pdf
ID: db72e37f-a702-4d40-b615-8f650e7392fa
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:24
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
brocoli-conopida-tulpina-pekinca-r.telina-praj-varza rosie.signed andra service.pdf
brocoli-conopida-tulpina-pekinca-r.telina-praj-varza rosie.signed andra service.pdf
ID: dc087bb7-4a68-4ab0-8890-53c0185e1343
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:22
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
contract laborator.signed.pdf
contract laborator.signed.pdf
ID: e2e50c50-f697-4a18-91a5-2614172ddbde
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:19
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
cartof, morcv,ceapa,piersici copanca md 2026.signed.pdf
cartof, morcv,ceapa,piersici copanca md 2026.signed.pdf
ID: e435b601-b3b8-4f90-9b68-b40c5baaf424
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:22
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:20
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
castraveti murati mitrica radu.signed.pdf
castraveti murati mitrica radu.signed.pdf
ID: ed84ceac-f190-4463-af6a-e6234716893f
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:25
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
ardei-castraveti-rosii citris prim 09.02.26.signed.pdf
ardei-castraveti-rosii citris prim 09.02.26.signed.pdf
ID: f319882c-0695-454a-80cb-b98624e87639
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:22
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 13:23
Data deschiderii:
19.08.26 10:17
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK