Achiziţie publică
21660580
Pine integrala feliata ambalata la 0.4 kg
1
Perioada de actualizare
de la 28.07.2026 12:01
până la 06.08.2026 13:00
până la 06.08.2026 13:00
2
Propunerea ofertelor
de la 06.08.2026 13:00
până la 17.08.2026 12:56
până la 17.08.2026 12:56
3
Licitaţie
18.08.2026 13:09
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
19 067 MDL
Perioada clarificărilor:
28 iul 2026, 12:01 - 6 aug 2026, 13:00
Perioada de depunere a ofertelor:
6 aug 2026, 13:00 - 17 aug 2026, 12:56
Începutul licitației:
18 aug 2026, 13:09
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Pine integrala feliata ambalata la 0.4 kg
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
3900, MOLDOVA, Cahul, mun.Cahul, Stefan cel Mare nr.118
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
20 aug 2026, 9:44
Valoarea estimată (fără TVA)
19 067 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
1 MDL
Achizitii.md ID
21660580
MTender ID
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
3900, MOLDOVA, Cahul, mun.Cahul, Stefan cel Mare nr.118
Durata contractului
28 aug 2026 00:00 - 30 dec 2026 23:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 4000.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
202607281145_documentatia_standard_cop.signed.pdf
Documentele la ofertă
-document standart
28.07.26 12:01
Комиссия
Prenume
Şevcenco Oxana
IDNP/IDNO
MD-IDNO-1012620009784
Funcţia
---
Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.
Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:
1) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingător.
2) Trimiteți în termen de 3 zile la adresa de e-mail AAP bap@tender.gov.md forma scanată a deciziei grupului de lucru.
3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
AO IUGINTERTRANS
Preţul ofertei:
23 560 MDL
Statut:
Învingător
cel mai bun pret
20.08.26 11:09
Motivul: cel mai bun pret
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
док о налич запас муки на 10 дн.подписан (1).pdf
док о налич запас муки на 10 дн.подписан (1).pdf
ID: 0ee8c74f-5d70-4049-854e-6295e9f4a7fd
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
6.08.26 13:29
Data deschiderii:
18.08.26 15:56
autorizatia sanitara de functionara-мед книжка.подписан.pdf
autorizatia sanitara de functionara-мед книжка.подписан.pdf
ID: 0f80377d-1ee6-4516-b4c9-4947d91707c9
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
6.08.26 13:29
Data deschiderii:
18.08.26 15:56
certificat de conformatie №1сертификат соответствия (1).pdf
certificat de conformatie №1сертификат соответствия (1).pdf
ID: 1781db03-ebe1-412a-a2a5-d6a9ac7c514b
Documente de depunere
Data încărcării:
6.08.26 13:29
Data deschiderii:
18.08.26 15:56
certificat privind lipsa restantelor - 1607214.pdf
certificat privind lipsa restantelor - 1607214.pdf
ID: 18e1a4d6-ebd2-460b-a1de-d00f4220eebc
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
6.08.26 13:29
Data deschiderii:
18.08.26 15:56
duae(declaratia privind valabilitatea ofertei .signed (1).semnat.pdf
duae(declaratia privind valabilitatea ofertei .signed (1).semnat.pdf
ID: 1b30e4d1-95e6-4e2f-a313-b01f9a83b385
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
6.08.26 13:29
Data deschiderii:
18.08.26 15:56
cer chifla 2 2024-2027.signed.pdf
cer chifla 2 2024-2027.signed.pdf
ID: 1bca4c55-0d85-4d66-91e7-7192d94f582e
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
6.08.26 13:29
Data deschiderii:
18.08.26 15:56
manndat cirova vale (1).signed.pdf
manndat cirova vale (1).signed.pdf
ID: 1d0c64df-89bc-4fee-808d-2aeb169fc32e
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
6.08.26 13:29
Data deschiderii:
18.08.26 15:56
cert de inregistrare.signed.pdf
cert de inregistrare.signed.pdf
ID: 22729456-ceb9-45b2-9601-946e6c7fd3c7
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
6.08.26 13:29
Data deschiderii:
18.08.26 15:56
сертификат iso ( продлен до 17.11.2026).pdf
сертификат iso ( продлен до 17.11.2026).pdf
ID: 2f87f382-8ebe-4970-ba18-709f1c70cac5
Documente de depunere
Data încărcării:
6.08.26 13:29
Data deschiderii:
18.08.26 15:56
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
6.08.26 13:29
Data deschiderii:
18.08.26 15:56
серт. безопасности.подписан.pdf
серт. безопасности.подписан.pdf
ID: 550efce9-8063-4a62-a621-31fc9f9df8b9
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
6.08.26 13:29
Data deschiderii:
18.08.26 15:56
cer chifla2024-2027.signed.pdf
cer chifla2024-2027.signed.pdf
ID: 589e8b0a-3d86-4717-b9c5-bb65ed6e6193
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
6.08.26 13:29
Data deschiderii:
18.08.26 15:56
Documente de depunere
Data încărcării:
6.08.26 13:29
Data deschiderii:
18.08.26 15:56
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
6.08.26 13:29
Data deschiderii:
18.08.26 15:56
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
6.08.26 13:29
Data deschiderii:
18.08.26 15:56
situatile financiare 2025.signed.signed.pdf
situatile financiare 2025.signed.signed.pdf
ID: a8320455-9ddf-434a-bbae-97454e8ec992
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
6.08.26 13:29
Data deschiderii:
18.08.26 15:56
certificat de atributie a contul bancar(банк счет) о наличии счетов ab (1).подписан.pdf
certificat de atributie a contul bancar(банк счет) о наличии счетов ab (1).подписан.pdf
ID: b91b9b69-2f30-43b1-885d-9f2d1e4ca27e
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
6.08.26 13:29
Data deschiderii:
18.08.26 15:56
extras din registrul de stat al persoanelor juridice.pdf
extras din registrul de stat al persoanelor juridice.pdf
ID: c5c65560-f29e-48c0-aa28-feaf6f2c9c4f
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
6.08.26 13:29
Data deschiderii:
18.08.26 15:56
certificat de conformatie №2-сетрификат соответсвия 2.pdf
certificat de conformatie №2-сетрификат соответсвия 2.pdf
ID: caa4ff42-c5c3-42cc-898c-dd2b7c53afa6
Documente de depunere
Data încărcării:
6.08.26 13:29
Data deschiderii:
18.08.26 15:56
autorizatia sanitara de functionara---ansa transport.signed.pdf
autorizatia sanitara de functionara---ansa transport.signed.pdf
ID: cf099416-7d9f-4e78-9c06-e44049451818
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
6.08.26 13:29
Data deschiderii:
18.08.26 15:56
декларация об этическом поведении.signed (1).pdf
декларация об этическом поведении.signed (1).pdf
ID: db01ede4-548f-461a-88d0-fdc35ffb21fb
Documente de depunere
Data încărcării:
6.08.26 13:29
Data deschiderii:
18.08.26 15:56
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
6.08.26 13:29
Data deschiderii:
18.08.26 15:56
oferta de pret (22) и( 23 ) - цен и технич специф (22,23).semnat.pdf
oferta de pret (22) и( 23 ) - цен и технич специф (22,23).semnat.pdf
ID: eb7c6445-91f8-453f-9745-b22c53a03221
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
6.08.26 13:29
Data deschiderii:
18.08.26 15:56
declaratia f 3.3.signed (1).подписан (3).semnat.pdf
declaratia f 3.3.signed (1).подписан (3).semnat.pdf
ID: f3cb7dcc-26e3-4cdf-b72e-1b02360d0927
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
6.08.26 13:29
Data deschiderii:
18.08.26 15:56
cerere de parcitipare 7.8-приложения 7,8.semnat (1).pdf
cerere de parcitipare 7.8-приложения 7,8.semnat (1).pdf
ID: fa706f7b-a60e-4def-92d1-bd37d733763e
Documente de depunere
Data încărcării:
6.08.26 13:29
Data deschiderii:
18.08.26 15:56
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK