Autobuze cu parcurs
până la 06.08.2026 15:49
până la 26.08.2026 06:49
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
-
anunț de participare + caiet de sarcini modificat din 04.08.2026 (term de valabilitate a ofertei de la 90 la 30 zile ) .pdf
anunț de participare + caiet de sarcini modificat din 04.08.2026 (term de valabilitate a ofertei de la 90 la 30 zile ) .pdf
ID: 3e15ec41-f7e4-4572-8860-3dabb94574a8
tenderNotice
-
anunț de participare + caiet de sarcini - semnat .pdf
anunț de participare + caiet de sarcini - semnat .pdf
ID: 3e15ec41-f7e4-4572-8860-3dabb94574a8
Documentele la ofertă
-
participation notice unofficial translation from romanian .docx
ID: 8452804b-4270-4abf-8b9a-39a7eaa9d189
Documentele la ofertă
-
participation notice unofficial translation from romanian .docx
ID: 8452804b-4270-4abf-8b9a-39a7eaa9d189
Documentele la ofertă
-
anunț de participare + caiet de sarcini modificat din 04.08.2026 (term de valabilitate a ofertei de la 90 la 30 zile ) .pdf
ID: 1a463b6b-c7e9-45f2-b9a5-84f4441b35ff4.08.26 15:49tenderNotice
-
anunț de participare + caiet de sarcini - semnat .pdf
ID: 1a463b6b-c7e9-45f2-b9a5-84f4441b35ff22.07.26 17:08Documentele la ofertă
-
participation notice unofficial translation from romanian .docx
ID: 37fa59ef-d8ac-4a2b-94c3-b87ab98df2044.08.26 15:49tenderNotice
-
participation notice unofficial translation from romanian .docx
ID: 37fa59ef-d8ac-4a2b-94c3-b87ab98df20422.07.26 17:08Documentele la ofertă
Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.
Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:
1) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingător.
2) Trimiteți în termen de 3 zile la adresa de e-mail AAP bap@tender.gov.md forma scanată a deciziei grupului de lucru.
3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Tehnolider
Andriys Consulting AB
"ALLTECH ENGINEERING” SRL