Selectaţi tipul procedurii
Achizițiе comercială
21656089
Statut
Achiziţia nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
32 000 MDL
Perioada clarificărilor:
17 iul 2026, 11:21 - 7 aug 2026, 11:00
Perioada de depunere a ofertelor:
7 aug 2026, 11:00 - 18 aug 2026, 11:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
privind achiziționarea serviciilor de audit extern pentru auditarea situațiilor financiare pentru anul 2026, repetat
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD 2026, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, bd. Dacia 60/2
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
„Centrul de Medicină a Aviatiei Civile” Întreprinderea de Stat „Centrul de Medicină a Aviatiei Civile”
Telefonul de contact
022525120
E-mail
Datele achizitiei
Data publicării
17 iul 2026, 11:21
Data ultimilor modificări
18 aug 2026, 11:00
Achizitii.md ID
21656089
MTender ID
CPV
79200000-6 - Servicii de contabilitate, servicii de audit şi servicii fiscale
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Lotul nr. 1 - achiziționarea serviciilor de audit extern pentru auditarea situațiilor financiare pentru anul 2026, repetat
Buget: 32000.0 MDL
Achiziţia nu a avut loc
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK