Achiziţie publică
21655744
Servicii de proiectare „Reconstrucție cu resistematizare a IP Liceul Teoretic „Luceafărul”, Vulcănești”
1
Perioada de actualizare
de la 16.07.2026 16:16
până la 27.07.2026 11:00
până la 27.07.2026 11:00
2
Propunerea ofertelor
de la 27.07.2026 11:00
până la 21.08.2026 11:00
până la 21.08.2026 11:00
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
4 000 000 MDL
Perioada clarificărilor:
16 iul 2026, 16:16 - 27 iul 2026, 11:00
Perioada de depunere a ofertelor:
27 iul 2026, 11:00 - 21 aug 2026, 11:00
Începutul licitației:
nu va fi folosită
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Servicii de proiectare „Reconstrucție cu resistematizare a IP Liceul Teoretic „Luceafărul”, Vulcănești”
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2068, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Alecu Russo, 1 of.146A
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
16 iul 2026, 16:04
Data ultimilor modificări
16 iul 2026, 16:16
Valoarea estimată (fără TVA)
4 000 000 MDL
Achizitii.md ID
21655744
MTender ID
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Cel mai bun raport preț - calitate
Adresa de livrare
2068, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Alecu Russo, 1 of.146A
Durata contractului
23 aug 2026 16:14 - 30 dec 2027 16:14
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Unitate
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
et 29-03-2026 - str. caguliscaia, or. vulcanesti.pdf
et 29-03-2026 - str. caguliscaia, or. vulcanesti.pdf
Raport de evaluare
-
16.07.26 16:16
et 33-03-2026 - str. caguliscaia, or. vulcanesti.pdf
et 33-03-2026 - str. caguliscaia, or. vulcanesti.pdf
Raport de evaluare
-
16.07.26 16:16
et 32-03-2026 - str. caguliscaia, or. vulcanesti.pdf
et 32-03-2026 - str. caguliscaia, or. vulcanesti.pdf
Raport de evaluare
-
16.07.26 16:16
et 49-04-2026 - str. caguliscaia, or. vulcanesti.pdf
et 49-04-2026 - str. caguliscaia, or. vulcanesti.pdf
Raport de evaluare
-
16.07.26 16:16
et 31-03-2026 - str. caguliscaia, or. vulcanesti.pdf
et 31-03-2026 - str. caguliscaia, or. vulcanesti.pdf
Raport de evaluare
-
16.07.26 16:16
caiet de sarcini_lt vulcanesti_rep.pdf
caiet de sarcini_lt vulcanesti_rep.pdf
Specificaţie tehnică
-
16.07.26 16:16
et 28-03-2026 - str. caguliscaia, or. vulcanesti.pdf
et 28-03-2026 - str. caguliscaia, or. vulcanesti.pdf
Raport de evaluare
-
16.07.26 16:16
anunt participare lt vulcanesti_rep.semnat.pdf
anunt participare lt vulcanesti_rep.semnat.pdf
tenderNotice
-
16.07.26 16:16
Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.
Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:
1) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingător.
2) Trimiteți în termen de 3 zile la adresa de e-mail AAP bap@tender.gov.md forma scanată a deciziei grupului de lucru.
3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
AC"Arh-Evolutio"SRL
Preţul ofertei:
3 720 000 MDL
Statut:
În considerare
Motivul: Nu este indicat
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
02_duae _veo partners.semnat.pdf
02_duae _veo partners.semnat.pdf
ID: 02371274-3957-431a-997b-13b01ca0d134
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 10:39
Data deschiderii:
21.08.26 11:00
04_02_raport financiar_2024.signed.pdf
04_02_raport financiar_2024.signed.pdf
ID: 0deb30ed-e84d-4e31-9654-f3405833dc84
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 10:38
Data deschiderii:
21.08.26 11:00
01_02_declarat privind valabilitatea ofe.semnat.pdf
01_02_declarat privind valabilitatea ofe.semnat.pdf
ID: 12258c4f-8ec2-4ac8-a4ed-5b21cfd00e3d
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 10:39
Data deschiderii:
21.08.26 11:00
certificat de detinere a contului veo_partners.pdf
certificat de detinere a contului veo_partners.pdf
ID: 1f740369-a08e-48b0-bd4e-d7fa7a8036ba
Documente de calificare
Data încărcării:
21.08.26 10:39
Data deschiderii:
21.08.26 11:00
03_02_extras din registrul de stat a.signed.pdf
03_02_extras din registrul de stat a.signed.pdf
ID: 2f45305a-adbb-4598-83a5-647bad93a97f
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 10:38
Data deschiderii:
21.08.26 11:00
01_01_cerere de participare_veo-partners.semnat.pdf
01_01_cerere de participare_veo-partners.semnat.pdf
ID: 31ddbc82-6be1-441c-8e4a-02c2d095a33c
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 10:39
Data deschiderii:
21.08.26 11:00
01_03_declarația de integritate.semnat.pdf
01_03_declarația de integritate.semnat.pdf
ID: 3534df3a-c96b-4c8c-8779-4eb79428df0f
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 10:38
Data deschiderii:
21.08.26 11:00
05_02_personalul de specialitate.semnat.pdf
05_02_personalul de specialitate.semnat.pdf
ID: 38fff7f6-5640-4a63-89b6-96ab8919244b
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 10:38
Data deschiderii:
21.08.26 11:00
01_01_cerere de participare.semnat.pdf
01_01_cerere de participare.semnat.pdf
ID: 456260c3-aa77-4475-8a5a-ed9e4a3c1ec7
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 10:38
Data deschiderii:
21.08.26 11:00
01_02_declarație privin valabilitatea ofertei.semnat.pdf
01_02_declarație privin valabilitatea ofertei.semnat.pdf
ID: 4869fc85-1e11-4408-baca-f7dc5e27faae
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 10:38
Data deschiderii:
21.08.26 11:00
08_01_experiența_similară_inspectoratului de poliție.semnat.pdf
08_01_experiența_similară_inspectoratului de poliție.semnat.pdf
ID: 4f1c5d42-0739-48a4-bcf8-39c7036a985d
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 10:38
Data deschiderii:
21.08.26 11:00
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 10:38
Data deschiderii:
21.08.26 11:00
contract nr. 2.1 din 05.08.2025.pdf
contract nr. 2.1 din 05.08.2025.pdf
ID: 5606860f-418b-417e-bdd0-bf8d34271244
Documente de calificare
Data încărcării:
21.08.26 10:43
Data deschiderii:
21.08.26 11:00
declaration-24211989 (2024).semnat.pdf
declaration-24211989 (2024).semnat.pdf
ID: 583211b9-5ab3-473b-807b-72ec00fb2338
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 10:39
Data deschiderii:
21.08.26 11:00
03_01_cerificat de inregistrare a intreprinderii.semnat.pdf
03_01_cerificat de inregistrare a intreprinderii.semnat.pdf
ID: 5c514bdc-d4ef-446c-8a95-95316d66c008
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 10:38
Data deschiderii:
21.08.26 11:00
01_06_oferta tehnică.semnat.pdf
01_06_oferta tehnică.semnat.pdf
ID: 68edb915-8f40-4058-8931-6985416cf9aa
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 10:38
Data deschiderii:
21.08.26 11:00
Documente de calificare
Data încărcării:
21.08.26 10:43
Data deschiderii:
21.08.26 11:00
declaration-21833856 (2023).semnat.pdf
declaration-21833856 (2023).semnat.pdf
ID: 730946a8-9d1c-471b-938c-286aebf6abd5
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 10:39
Data deschiderii:
21.08.26 11:00
09_gb foaie cu antet[signed].semnat.signed.pdf
09_gb foaie cu antet[signed].semnat.signed.pdf
ID: 7acd5be3-91d3-45c0-867d-3bf00c772aff
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 10:38
Data deschiderii:
21.08.26 11:00
05_05_lista subcontractorilor.semnat.pdf
05_05_lista subcontractorilor.semnat.pdf
ID: 7ae3719f-c9e8-4069-a43f-4f0705511e65
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 10:38
Data deschiderii:
21.08.26 11:00
04_03_raport financiar_2025.signed.pdf
04_03_raport financiar_2025.signed.pdf
ID: 7f7d8c24-3c1a-4ee2-8ef4-1cd450a7c731
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 10:38
Data deschiderii:
21.08.26 11:00
10_certif. atestare a specialistilor.semnat.pdf
10_certif. atestare a specialistilor.semnat.pdf
ID: 9212b32f-cd02-4528-a0a2-47094d509cad
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 10:38
Data deschiderii:
21.08.26 11:00
08_04_experiența_similară_causeni_bloc operator.semnat.pdf
08_04_experiența_similară_causeni_bloc operator.semnat.pdf
ID: 95170aa2-f034-415b-84fe-9b9c4d5989dc
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 10:38
Data deschiderii:
21.08.26 11:00
01_05_oferta financiară.semnat.pdf
01_05_oferta financiară.semnat.pdf
ID: 958ea489-369c-424b-9ac4-2360726e1b84
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 10:38
Data deschiderii:
21.08.26 11:00
08_02_experiența_similară_singerei.semnat.pdf
08_02_experiența_similară_singerei.semnat.pdf
ID: c2347db3-2ae8-4d5a-8d3f-a0bbc7cdab5c
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 10:38
Data deschiderii:
21.08.26 11:00
01_03_decl. de integritate veo-partners.semnat.pdf
01_03_decl. de integritate veo-partners.semnat.pdf
ID: c42cf04d-6bc0-4722-baf2-8c0beac64aab
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 10:39
Data deschiderii:
21.08.26 11:00
02_duae vulcanesti.semnat.pdf
02_duae vulcanesti.semnat.pdf
ID: d1e4148b-c25b-4705-842c-1da452f18a9d
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 10:38
Data deschiderii:
21.08.26 11:00
01_07_grafic de executare.semnat.pdf
01_07_grafic de executare.semnat.pdf
ID: d713f11a-ee38-472e-b118-114342f0dba3
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 10:38
Data deschiderii:
21.08.26 11:00
declaration-27820057(2025).semnat.pdf
declaration-27820057(2025).semnat.pdf
ID: d879ceb6-7134-4653-8323-64cfcd3d8430
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 10:39
Data deschiderii:
21.08.26 11:00
01_04_oferta financiară.semnat.pdf
01_04_oferta financiară.semnat.pdf
ID: da4f30cf-017a-4154-be01-bf11c3b18f62
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 10:38
Data deschiderii:
21.08.26 11:00
08_03_experiența_similară_alecu russo_balti.semnat.pdf
08_03_experiența_similară_alecu russo_balti.semnat.pdf
ID: debe073f-750d-4d60-a542-2edc373455b6
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 10:38
Data deschiderii:
21.08.26 11:00
04_02_raport financiar_2023.signed.pdf
04_02_raport financiar_2023.signed.pdf
ID: e7d25d79-3501-4553-b6f5-57fcadad1e3a
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 10:38
Data deschiderii:
21.08.26 11:00
05_01_declarație privind dotarile specifice.semnat.pdf
05_01_declarație privind dotarile specifice.semnat.pdf
ID: ec935947-b80a-4ede-8be5-065e117bacf9
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 10:38
Data deschiderii:
21.08.26 11:00
05_01_dotarile specifice_veo-partners.semnat.pdf
05_01_dotarile specifice_veo-partners.semnat.pdf
ID: f1401af2-660d-43bd-99c6-7d6e971e2458
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 10:39
Data deschiderii:
21.08.26 11:00
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK