Selectaţi tipul procedurii
Statut
Anulat
Valoarea estimată fără TVA
850 000 MDL
Perioada clarificărilor:
22 ian 2026, 9:28 - 4 febr 2026, 10:00
Perioada de depunere a ofertelor:
4 febr 2026, 10:00 - 12 febr 2026, 17:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Treceri izolate 110 kV
Informația despre anulare
Motivul anulării
Ca răspuns la anunţul de participare publicat în Buletinul Achiziţiilor Publice şi pe pagina web oficială a ÎS „Moldelectrica”, precum și ca urmare a desfășurării acesteia pe platforma electronică de achiziții achiziții.md (Achizitii.md ID – 21554343, MTender ID – ocds-b3wdp1-MD-1769066725064), au fost depuse 5 oferte care, în urma examinării, s-a constatat că nu corespund cerințelor minime de calificare indicate în anunțul de participare
Data anulării
19 mart 2026, 16:31
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2012, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. V. Alecsandri, 78
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
22 ian 2026, 9:28
Data ultimilor modificări
2 sept 2026, 9:26
Achizitii.md ID
21554343
MTender ID
CPV
44100000-1 - Materiale de construcţii şi articole conexe
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK