Select the type of procedure
1
Enquiry period
with
03.09.2026 11:21
to 13.09.2026 17:00
to 13.09.2026 17:00
10 days left
2
Bidding period
with
13.09.2026 17:00
to 16.09.2026 17:00
to 16.09.2026 17:00
3
Auction
will not be used
4
Evaluation
5
Contract
Status
Enquiry period
Estimated value without VAT
550 554,98 MDL
Period of clarifications:
3 Sep 2026, 11:21 - 13 Sep 2026, 17:00
Submission of proposals:
13 Sep 2026, 17:00 - 16 Sep 2026, 17:00
Supplier technical support:
(+373) 79999801
This procedure is carried out without auction. Your offer is final and must contain the entire list of required documents.
Subscribe impossible
during the period Enquiry period
Amenajarea terenului de joacă din s. Bardar, r-nul Ialoveni
Information about customer
Title
Fiscal code/IDNO
Address
6811, MOLDOVA, Ialoveni, s.Bardar, str. A. David 68
Web site
---
The contact person
Purchase data
Date created
3 Sep 2026, 11:21
Date modified
3 Sep 2026, 12:28
Achizitii.md ID
21671867
MTender ID
CPV
45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Type of procedure
Open tender
Award criteria
The lowest price
Funding sources
List of lots
Lot nr. 1 - Amenajarea terenului de joacă din s. Bardar, r-nul Ialoveni
Budget: 550554.98 MDL
Active
Documents of the procurement procedure
10. schita de proiect amenajare teren de joaca stadionul satesc.pdf
10. schita de proiect amenajare teren de joaca stadionul satesc.pdf
Bidding Documents
-
3.09.26 11:21
anunț de participare amenajare teren de joacă s bardar.pdf
anunț de participare amenajare teren de joacă s bardar.pdf
Bidding Documents
-
3.09.26 11:21
caiet de sarcini teren de joaca bardar .pdf
caiet de sarcini teren de joaca bardar .pdf
Bidding Documents
-
3.09.26 11:21
Date:
3 Sep 2026, 12:28
Question's name:
repetat
Question:
de ce ati publicat a doua oara?
Date:
3 Sep 2026, 13:51
Question's name:
caiet de sarcini
Question:
Buna ziua, nu ati indicat specia virsta sau inaltimea, la Hortensii, Caprifoi vesnic verde si Berberis, pretul difera mult.
Date:
3 Sep 2026, 14:02
Question's name:
Licitatie suspendata
Question:
Licitatie publicata este suspendata doar, nu anulata. Dvs. deja ati publicat a doua oara aceeasi licitatie ???
Date:
3 Sep 2026, 14:06
Question's name:
Licitatie suspendata
Question:
Licitatie publicata este suspendata doar, nu anulata. Dvs. deja ati publicat a doua oara aceeasi licitatie ???
Only authorized platform users may ask questions during the clarification period.
Document successfully signed
OK