Public procurement
21671071
Lotul 3 — Echipamente și materiale de prezentare (componenta G)
1
Enquiry period
with 02.09.2026 08:31
to 11.09.2026 09:26
to 11.09.2026 09:26
8 days left
2
Bidding period
with 11.09.2026 09:26
to 21.09.2026 08:26
to 21.09.2026 08:26
3
Auction
4
Evaluation
5
Bids have been evaluated
Status
Active
Estimated value without VAT
131 250 MDL
Period of clarifications:
2 Sep 2026, 8:31 - 11 Sep 2026, 9:26
Submission of proposals:
11 Sep 2026, 9:26 - 21 Sep 2026, 8:26
Auction start date:
will not be used
Supplier technical support:
(+373) 79999801
This procedure is carried out without auction. Your offer is final and must contain the entire list of required documents.
Conform componentei G a Caietului de sarcini, pentru INCAAMV, CNCPS și CCAR: 3 sisteme portabile de sonorizare cu acumulator (autonomie minimum 10 ore, minimum 80 W, Bluetooth, două microfoane wireless); 3 pereți de prezentare pliabili tip pop-up de minimum 3 × 2,3 m, cu grafică textilă interschimbabilă și geantă de transport; 6 roll-up-uri personalizate de 85 × 200 cm, cu geantă; 3 corturi de prezentare de 3 × 3 m, structură pliabilă din aluminiu, pereți laterali, personalizate prin imprimare, cu geantă de transport; 3 table interactive de minimum 65 de inchi, rezoluție 4K, ecran tactil, sistem de operare integrat, cu suport mobil pe roți cu înălțime reglabilă. Predarea se face pe bază de proces-verbal per instituție. Bunurile personalizate se produc pe manualele de identitate din lotul 1; echipamentele nepersonalizate — sonorizarea și tablele interactive — se livrează în termenul ofertat.
Information about customer
Fiscal code/IDNO
Address
2004, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Stefan cel Mare si Sfant bd. nr.162
Web site
---
The contact person
Purchase data
Date created
Date modified
2 Sep 2026, 8:31
Estimated value (without VAT)
131 250 MDL
Achizitii.md ID
21671071
MTender ID
Type of procedure
Open tender
Award criteria
The best price-quality ratio
Delivery address
2004, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Stefan cel Mare si Sfant bd. nr.162
Contract period
1 Oct 2026 08:30 - 31 Dec 2026 07:30
List of positions
1)
Title
Conform componentei G a Caietului de sarcini, pentru INCAAMV, CNCPS și CCAR: 3 sisteme portabile de sonorizare cu acumulator (autonomie minimum 10 ore, minimum 80 W, Bluetooth, două microfoane wireless); 3 pereți de prezentare pliabili tip pop-up de minimum 3 × 2,3 m, cu grafică textilă interschimbabilă și geantă de transport; 6 roll-up-uri personalizate de 85 × 200 cm, cu geantă; 3 corturi de prezentare de 3 × 3 m, structură pliabilă din aluminiu, pereți laterali, personalizate prin imprimare, cu geantă de transport; 3 table interactive de minimum 65 de inchi, rezoluție 4K, ecran tactil, sistem de operare integrat, cu suport mobil pe roți cu înălțime reglabilă. Predarea se face pe bază de proces-verbal per instituție. Bunurile personalizate se produc pe manualele de identitate din lotul 1; echipamentele nepersonalizate — sonorizarea și tablele interactive — se livrează în termenul ofertat.
CPV: 79342200-5 - Promotional services
Quantity: 18.0
Unit of measurement: Unitate
Subscription settings saved.
Remember, you can always go back to the Subscriptions section and make changes to the frequency of receiving letters, delete or add categories and customers.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Insufficient funds
You do not have enough funds in your account to set up a subscription. Top up your account, to continue.
Subscription Setup
Subscribe to daily email notifications according to selected CPV and/or IDNO categories for the period:
The subscription cost is 30 MDL with VAT per month.
View Regulations.
Documents of the procurement procedure
202609011654_F7B_Matrice Expert cheie 4 Rebranding_AKIS.docx
Bidding Documents
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F4A_Anexa 11_ds Informatii priv asocierea Rebranding_AKIS.docx
Bidding Documents
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F1_Anexa 7_ds Cerere de participare Rebranding_AKIS.docx
Bidding Documents
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F12B_Anexa 23_ds Specificatii de pret Rebranding_AKIS.docx
Bidding Documents
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011653_Caiet_de_sarcini_implementare_4.2_si_4.3_grila_revizuita.signed.sem (2).pdf
Clarification of Tender Documents
CAIET DE SARCINI
2.09.26 08:31
202609011654_F17_Anexa 24_ds Contract Model Rebranding_AKIS.docx
Bidding Documents
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F2_Anexa 8_ds Declaratie priv valab ofertei Rebranding_AKIS.docx
Bidding Documents
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F8A_Anexa 15_ds Lista subcontractantilor Rebranding_AKIS.docx
Bidding Documents
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F7B_Matrice Expert cheie 3 Rebranding_AKIS.docx
Bidding Documents
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F11B_Anexa 22_ds Specificatii tehnice Rebranding_AKIS.docx
Bidding Documents
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F8B_Acord de subcontractare Rebranding_AKIS.docx
Bidding Documents
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F6_Anexa 13_ds Declaratie priv dotarile Rebranding_AKIS.docx
Bidding Documents
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F12A_Propunerea financiara Rebranding_AKIS.docx
Bidding Documents
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F4B_Acord de asociere Rebranding_AKIS.docx
Bidding Documents
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F7B_Matrice Expert cheie 1 Rebranding_AKIS.docx
Bidding Documents
Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F7B_Matrice Expert cheie 7 Rebranding_AKIS.docx
Bidding Documents
Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F5_Anexa 12DeclarLista princip livrari.docx
Bidding Documents
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_04_DUAE_Rebranding_AKIS.docx
Bidding Documents
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F7B_Matrice Expert cheie 5 Rebranding_AKIS.docx
Bidding Documents
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F7A_Anexa 14_ds Declaratie personalul de specialit.docx
Bidding Documents
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F11A_Propunerea tehnica Rebranding_AKIS.docx
Bidding Documents
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F7B_Matrice Expert cheie 2 Rebranding_AKIS.docx
Bidding Documents
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F3_Anexa 9_ds Scrisoare de garantie bancara Rebranding_AKIS.docx
Bidding Documents
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F7B_Matrice Expert cheie 6 Rebranding_AKIS.docx
Bidding Documents
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F7C_Declaratie disponibilit Expert Rebranding_AKIS.docx
Bidding Documents
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
At the moment there are no questions to lot
Clarifications
Document successfully signed
OK